Çözüldü Huawei Y5 2018 DRA-LX2 IMEI Repair (Boxsız)

Yazdır

ujotush

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eki 2018
6
0
1
44
Cihazınız modeli nedir?
üstadım telefon huawei y5 prime 2018( dra-lx2)
bu işlerden gayet iyi anlarım ama cihaza port açmayı başaramadık.usb soketi bile değiştirdim.
inat ettim.namus meselesine dondu lakin yoq.telefon meta mod.download mode.normal mode hiçbirinde port açmıyor.
işin daha da enteresanı.telefonun sürücüsünü adb interface olarak görüyor.driverlar vs full yüklü ve güncel.çıkamadım işin içinden.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
üstadım telefon huawei y5 prime 2018( dra-lx2)
bu işlerden gayet iyi anlarım ama cihaza port açmayı başaramadık.usb soketi bile değiştirdim.
inat ettim.namus meselesine dondu lakin yoq.telefon meta mod.download mode.normal mode hiçbirinde port açmıyor.
işin daha da enteresanı.telefonun sürücüsünü adb interface olarak görüyor.driverlar vs full yüklü ve güncel.çıkamadım işin içinden.
Cihazınıza yazılım yüklemeyi denediniz mi?

ujotush

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eki 2018
6
0
1
44
Moderatör tarafında düzenlendi:

ujotush

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eki 2018
6
0
1
44
Sorunu Çözdüm Arkadaşlar.
Çözümü:
Telefondan *#*#2846579#*#* kodu giriyoruz.
çıkan menüde background settings sekmesini açıyoruz.sonra bacground debug kısmına giriş yapıyoruz sonraki adımda
usb port settings kısmını açıyoruz.çıkan pencerede 2.production mode kısmını tıklıyoruz ve usb portumuz açılmış oluyor.
sonrasında konu sahibinin anlattığı gibi imei numarasını çakıyoruz.

sıkıntı yaşayan olursa yazsın.
kaçtane telefoncuya verdim çözemediler.ama 1 haftalık uğraş ve araştırma sonucunda buldum.siz kardeşlerimle paylaşmak istedim.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Sorunu Çözdüm Arkadaşlar.
Çözümü:
Telefondan *#*#2846579#*#* kodu giriyoruz.
çıkan menüde background settings sekmesini açıyoruz.sonra bacground debug kısmına giriş yapıyoruz sonraki adımda
usb port settings kısmını açıyoruz.çıkan pencerede 2.production mode kısmını tıklıyoruz ve usb portumuz açılmış oluyor.
sonrasında konu sahibinin anlattığı gibi imei numarasını çakıyoruz.

sıkıntı yaşayan olursa yazsın.
kaçtane telefoncuya verdim çözemediler.ama 1 haftalık uğraş ve araştırma sonucunda buldum.siz kardeşlerimle paylaşmak istedim.
Zaten dosyanın içinde anlatım mevcudu *#*#2846579#*#* yaparak diag açıp IMEI Repair işlemi yapınız diye.
Sanırım siz okumadan yaptınız ondan olabilir.
Geçmiş olsun.

İyi forumlar.