TWRP Magisk Hatası

Yazdır

55relax153374

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eki 2021
3
0
1
28
S.a arkadaşlar elimde bir adet poco x3 nfc var ve cihazı root yapmak istiyorum twrp ile cihaz açılıyor ve magisk kurmak istideğide hata alıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim hata kodlarını tek tek yazıcam.

E:unable to update logical partition: /odm
E:unable to decrypt FBE device
E:failed to mount /tmp/com.google.android.resolv.apex to loopdevice /dev/block/loop16
E:unable to open block device /dev/block/loop17
E:unable to open block device /dev/block/loop18
E:unable to open block device /dev/block/loop19
E:unable to open block device /dev/block/loop20
updating partition details...
.....done

55relax153374

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eki 2021
3
0
1
28
hocam o sorun çözüldü android 11 olduğu için sürüm hatası almışım gözden kaçmış şimdi QPST ile jja.qcn alıyorum tarihi 2019 yapıyorum jjaqcnbuilder açılıp kapanıyor bir türlü dosyayı yazamadım

55relax153374

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eki 2021
3
0
1
28
sorun çözülmüştür daha sonra aynı hata ile karşılaşacaklar için özetlim bendeki magisk android 10 içinde ben ondan yukardaki hatayı aldım cihazı android 10 a geri cektim sonrasında root attım eğer ki tarih yanlışsa jjaqcnbuilder dosya bulunamadı diyor ben tarihi geri almama rağmen açılıp kapanıyordu hiç bir formda çözüm belirtilmemiş ben sorunu şöyle çözdüm netten eng olarak qcn dosyası vardı poco x3 nfc nin onu indirdim büyük ihtimal benim qcn hatalı idi sonra direk açıldı yeniden düzenledim eve qncyi yazdım sorunsuz hallettim.

memoozbay

Üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2019
63
7
8
36
formda arastırsaydın xiaomi imei tools var ordan cok rahat hepsini halledersin ne tarihle nede baska bişeyle zaman kaybetmeden android 11 için magisk ve twrpler farklı olabiliyor onuda çözerdik neyse halletmissin kolay gelsin