Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Meta başlık: Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Meta açıklama: Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Yazdır

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
evet
hocam bu kesin işe yarıyor mu kocaeli belediyesinin verdiği tableti kullanıyorum mdm den kurtulamıyorum temiz kurulum yapmama da izin vermiyor. indirmeye çalıştım iki kere sizin paylaşımızıda indirmedi hata verdi tekrar indireceğim işe yarıyorsa. mdm den kurtulup bütün özellikler açık şekilde temiz kurulum yapabiliyorsam uğraşmaya değer
Evet iki cihazdada sorunsuz calışıyor

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
evet

Evet iki cihazdada sorunsuz calışıyor
Hocam indirdim denedim ama yüklenmedi diyor devamlı nasıl bi çözümü var bilginiz var mı ne denediysem olmuyor bilginiz var mı ne yapabilirim? Güncellemeleri hepsini yeniden yükleyip öyle deneyecekim sıfırr kurulum yapmam lazım mdm den kurtulmak için

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
Hocam indirdim denedim ama yüklenmedi diyor devamlı nasıl bi çözümü var bilginiz var mı ne denediysem olmuyor bilginiz var mı ne yapabilirim? Güncellemeleri hepsini yeniden yükleyip öyle deneyecekim sıfırr kurulum yapmam lazım mdm den kurtulmak için
Rar dosyasını bilgisayarınıza indirebildinizmi?

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Rar dosyasını bilgisayarınıza indirebildinizmi?
Evet hocam indirdim setup dosyasını da çalıştırıyorum önce güncelleme yapıyor filan sonrasında komple sıfırla hiç bir şey kaydetme diyorum işleme başlıyor hemen kapanıp işlem başarısız oldu diye mesaj geliyor. Kaldım öylece hiç bir çözümde bulamadım bulabilen varsa yardımcı olsun lütfen..şimdide kendim win10 yükleme aracını indirdim kendim iso oluştururp deneyeceğim

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
Evet hocam indirdim setup dosyasını da çalıştırıyorum önce güncelleme yapıyor filan sonrasında komple sıfırla hiç bir şey kaydetme diyorum işleme başlıyor hemen kapanıp işlem başarısız oldu diye mesaj geliyor. Kaldım öylece hiç bir çözümde bulamadım bulabilen varsa yardımcı olsun lütfen..şimdide kendim win10 yükleme aracını indirdim kendim iso oluştururp deneyeceğim
Kurulumu setup dosyası ile yapmayacaksınız öncelikle bir usb belleğe yada hafıza kartına iso dosyasını rufus adlı program ile yazdırmalısınız eğer nasıl yapılacağını bilmiyorsanız yardımcı olurum.

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Kurulumu setup dosyası ile yapmayacaksınız öncelikle bir usb belleğe yada hafıza kartına iso dosyasını rufus adlı program ile yazdırmalısınız eğer nasıl yapılacağını bilmiyorsanız yardımcı olurum.
Doğru ya aklım başımda değil ki oruç fena vurdu beni :) direk rufus ile yaptığımda driverlada çekiyor değil mi hocam sizin içine entegreeettiklerinizi

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
Doğru ya aklım başımda değil ki oruç fena vurdu beni :) direk rufus ile yaptığımda driverlada çekiyor değil mi hocam sizin içine entegreeettiklerinizi
Normalde setup dosyası ilede kurabilirdiniz ama malum içerisinde MDM bulunduğu için yüklemeye izin vermez.

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Normalde setup dosyası ilede kurabilirdiniz ama malum içerisinde MDM bulunduğu için yüklemeye izin vermez.
Hocam ürün anahtarini bos mu birakip yeniden kurulum yaptiniz sonradan kendisi orjinale cevirdi mi pc de orjinal yuklu olan urun anahtarini almistim ama yeterli degil o kod 5 haneli olmasi gerekirken orjinal urun anahtari 4 haneli

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
Hocam ürün anahtarini bos mu birakip yeniden kurulum yaptiniz sonradan kendisi orjinale cevirdi mi pc de orjinal yuklu olan urun anahtarini almistim ama yeterli degil o kod 5 haneli olmasi gerekirken orjinal urun anahtari 4 haneli
Ürün anahtarım yok deyin ve kuruluma devam edin kurulumdan sonra tabletin var olan ürün anahtarı ile Windows otomatik etkinleştiriliyor.

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Ürün anahtarım yok deyin ve kuruluma devam edin kurulumdan sonra tabletin var olan ürün anahtarı ile Windows otomatik etkinleştiriliyor.
Tamamdir hocam bakalim basladim yukleme islemine hayirlisiyla duzgunce olursa süper olacak. Butun disklerin icindekileri de sildim ne olur ne olmaz diye mdm kalksin komple dedim umarim sorun yasamayiz

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Tebrikler güzel sonuç paylaşmanız dileği ile.
Hallettim çok şükür hocam şimdi de güncellemeler uygulamalar vs uğraştırıyo :) herşey de duzgun calisiyor gibi sizin attiginiz dosyayla hallettim...tek sorunum simdi acilirken kocaeli belediyesi yazisini kaldirmak bide buna uygun bi kilif bulmak klavye oldugu icin kilifta bulamadim uygun..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
Hallettim çok şükür hocam şimdi de güncellemeler uygulamalar vs uğraştırıyo :) herşey de duzgun calisiyor gibi sizin attiginiz dosyayla hallettim...tek sorunum simdi acilirken kocaeli belediyesi yazisini kaldirmak bide buna uygun bi kilif bulmak klavye oldugu icin kilifta bulamadim uygun..

Yanılmıyorsam Bios logosundan bahsediyorsunuz.
Bios logosunu değiştirmeniz gerekli.
Bu işlem için umarım Bios'unuza uygun bir araç bulabilirsiniz.

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Yanılmıyorsam Bios logosundan bahsediyorsunuz.
Bios logosunu değiştirmeniz gerekli.
Bu işlem için umarım Bios'unuza uygun bir araç bulabilirsiniz.
Evet bios logosu sanirim ilk acilma surecinde kocaeli belediyesi diye aciliyor onuda kaldirirsam super olacak ama bulamadim henuz çaresini arayiştayim hala bulursam paylaşacagim onu da arayan arkadaşlar varmis

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Hocam ön kamerayı açamıyorum ben kendi icinde yuklu olan kamera uygulamasiyla deniyorum ön kameraya geçmiyor arka kamerada anlamsiz sekilde hep yan cekiyor normal cekmiyor bilginiz var mi?? Foto eklemeye calistim ama dosya buyuk diye ekletmedi..yardimci olursaniz cok sevinirim

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Camera sensor unicam ov2680 surucusunde hata alıyorum sanırım o yüzden çalışmiyor kamera duzgun. Surucu guncelle dedim olmadi kaldirdim yeniden kurdum olmadi...fikri olan var mi?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
Camera sensor unicam ov2680 surucusunde hata alıyorum sanırım o yüzden çalışmiyor kamera duzgun. Surucu guncelle dedim olmadi kaldirdim yeniden kurdum olmadi...fikri olan var mi?

Bir de bulunan sürücüleri deneyebilir misiniz?
Sürücü yükleme işlemini aşağıdaki gibi yapınız.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Bir de bulunan sürücüleri deneyebilir misiniz?
Sürücü yükleme işlemini aşağıdaki gibi yapınız.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
malesef hocam hiç biriyle olmadı düzgün çalışmıyor ön kameraya alamıyorum hala ve yan duruyor görüntü hem düz olmuyor hem ön kameraya geçiremiyorum. daha önce yüklediğim bi driver ile ön kameraya geçirdim ama yine yan duruyordu görüntü yine onu bulup ayarlamaya çalışacağım bi şekilde @GEBZELİ hocamın yedeklediği driver ile yeniden deneyeceğim olmazsa yeniden sıfır kurulum yapıp düzelmesini umut edeceğim.

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
ön kamerayı açmayı başardım ama görüntü hala yan duruyor hocam düzeltemedim onu bakalım hayırlısıyla onu da ayarlarsam sorun olmayacak ama yine aygıt yöneticisinde sensor 2680 de ünlem var iki tane sensor 2680 gözüküyo şuan biri düzgün diğeri ünlemli kod 10 hatası veriyo çözümünü bulamadım hala

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
malesef hocam hiç biriyle olmadı düzgün çalışmıyor ön kameraya alamıyorum hala ve yan duruyor görüntü hem düz olmuyor hem ön kameraya geçiremiyorum. daha önce yüklediğim bi driver ile ön kameraya geçirdim ama yine yan duruyordu görüntü yine onu bulup ayarlamaya çalışacağım bi şekilde @GEBZELİ hocamın yedeklediği driver ile yeniden deneyeceğim olmazsa yeniden sıfır kurulum yapıp düzelmesini umut edeceğim.
Evet kamera benim tablette de aynı şekilde onun için farklı sürücülere bakıyorum eğer düzgün çalışan bulursam paylaşırım ön kameraya alma seçeneğini getirmek isterseneniz sürücü paylaşabilirim.

• Beğen
Tepkiler: ozgur_x