Vestel V Tab Lite II Yardım

Elektronikci09

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
68
12
8
33
Kısacası, paylaşımda bulunmamak ve insanlara faydalı olmamak için elimden gelen her şeyi yaparım diyorsunuz.
Bari bunu yaparken bizim aklımızla oynamasanız?
Bu işlerle uğraşıp da, burada paylaşacak bir şeyi olmayan hiç kimse yoktur.
Unutmayınız, bu düzen her zaman böyle gitmez.
Yavaş yavaş göze batmaya başladı iseniz, ilerleyen zamanlarda da göz ardı edilmeye başlamanız kaçınılmazdır.
"Kısacası, paylaşımda bulunmamak ve insanlara faydalı olmamak için elimden gelen her şeyi yaparım diyorsunuz." kısmını verdiğim cevaptan çıkartmanız gerçekten müthiş... Evet yıllardır buradayım tabletpiri zamanında da buradaydım... kimseyle de kendimi kıyaslayacak değilim, elimden geldiğince konulara geri dönüş yapmaya da çalışıyorum. Olumlu olumsuz... "Bu işlerle uğraşıp da, burada paylaşacak bir şeyi olmayan hiç kimse yoktur." bir şeyim yok demedim "Farkındayım hatta bir ara elimdeki yazılımları paylaşmak için niyetlendim fakat gerek zaman gerek tecrübesizlik sebebiyle forma katkıda bulunamadım. " anlatmak istediğim zamanımın ve imkanımın olmadığı.. idi. Keza sorup günler sonra cevabına dönüp baktığım zamanlar oluyor.. benim size katkı sağlayabilmem için çok tecrübeli de olmadığımı dile getirdim.. Bunu bu şekilde dile getirmeniz de benim zaman ve imkan konusundaki eksikliğimi telafi edemeyecek malesef. Şöyle bir alternatif çözüm önerebilirim benim gibi üyeler için bağış butonu yerleştirin , mobilkulup.com a katkı sağlamak isteyen arkadaşlar bu şekilde de destek olabilsin. Kimi bilgisiyle zamanıyla... Kimi parasıyla...

Sağlıcakla...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,508
5,652
163
www.yavuzcakar.com
"Kısacası, paylaşımda bulunmamak ve insanlara faydalı olmamak için elimden gelen her şeyi yaparım diyorsunuz." kısmını verdiğim cevaptan çıkartmanız gerçekten müthiş... Evet yıllardır buradayım tabletpiri zamanında da buradaydım... kimseyle de kendimi kıyaslayacak değilim, elimden geldiğince konulara geri dönüş yapmaya da çalışıyorum. Olumlu olumsuz... "Bu işlerle uğraşıp da, burada paylaşacak bir şeyi olmayan hiç kimse yoktur." bir şeyim yok demedim "Farkındayım hatta bir ara elimdeki yazılımları paylaşmak için niyetlendim fakat gerek zaman gerek tecrübesizlik sebebiyle forma katkıda bulunamadım. " anlatmak istediğim zamanımın ve imkanımın olmadığı.. idi. Keza sorup günler sonra cevabına dönüp baktığım zamanlar oluyor.. benim size katkı sağlayabilmem için çok tecrübeli de olmadığımı dile getirdim.. Bunu bu şekilde dile getirmeniz de benim zaman ve imkan konusundaki eksikliğimi telafi edemeyecek malesef. Şöyle bir alternatif çözüm önerebilirim benim gibi üyeler için bağış butonu yerleştirin , mobilkulup.com a katkı sağlamak isteyen arkadaşlar bu şekilde de destek olabilsin. Kimi bilgisiyle zamanıyla... Kimi parasıyla...

Sağlıcakla...

Ben her zaman farklı farklı bakış açılarından bakar ve bu bağlamda da yorum yaparım.
Bize burada yalnızca lazım olan bilgi paylaşımıdır.
Çok şükür para ile işimiz yok, olanlar vardı, onları postaladık, şimdi kendi ticaret hanelerini işletiyorlar.

Son düzenleme:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Ben her zaman farklı farklı bakış açılarından bakar ve bu bağlamda da yorum yaparım.
Çok şükür para ile işimiz yok, olanlar vardı, onları postaladık, şimdi kendi ticaret hanelerini işletiyorlar.
:alkis:

Moderatör tarafında düzenlendi:

marlos2727

Üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2018
37
8
8
41
vestel tab2 lite yazılım sonrası dokunmatık sorunu yaşayanlar bu romu aratıp bulmaları lazım ihtiyacı olan olursa gmail ile atabılırım...
sun8iw3p1_android_polaris-g739_wifi_hd_sig-20150320

• Beğen
Tepkiler: Demiray07

Elektronikci09

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
68
12
8
33
Farklı bakış açısı güzeldir.. farklı bakmak ayrıdır, farklı yorumlamak ayrı. Sizin farklı yorumlamanız benim hoşuma gitmedi.. Bu farklı bakış açınızın da yorumlanacağı yerde burası değil gibi.. ben diğer üyeler gibi de yapabilirim sessiz sedasız..
Sağlıcakla..
İyi forumlar.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,508
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Farklı bakış açısı güzeldir.. farklı bakmak ayrıdır, farklı yorumlamak ayrı. Sizin farklı yorumlamanız benim hoşuma gitmedi.. Bu farklı bakış açınızın da yorumlanacağı yerde burası değil gibi.. ben diğer üyeler gibi de yapabilirim sessiz sedasız..
Sağlıcakla..
İyi forumlar.

Birbirimizin yaptıkları hoşumuza gitseydi, bu konuları konuşuyor olmazdık.
Elbette forumumuzda sessiz sedasız takılabilirsiniz.
Lakin, bundan sonra her sorununuz için forumumuza yeniden kayıt olmanız gerekebilir.
Çünkü, daha önce de belirttiğim gibi, devamlı yardım alan ama hiç yardımda bulunmayanları çoğu zaman görmezden geliyorum.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Birbirimizin yaptıkları hoşumuza gitseydi, bu konuları konuşuyor olmazdık.
Elbette forumumuzda sessiz sedasız takılabilirsiniz.
Lakin, bundan sonra her sorununuz için forumumuza yeniden kayıt olmanız gerekebilir.
Çünkü, daha önce de belirttiğim gibi, devamlı yardım alan ama hiç yardımda bulunmayanları çoğu zaman görmezden geliyorum.
:alkis:

Wolf87

Üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2020
33
2
8
36

marlos2727

Üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2018
37
8
8
41
kardeşim bu modelin iki yazılımı var yazılımdan kaynaklı bu eyer bulamazsan mail yaz atarım sana yazılımları