Custom Rom Vestel Venüs V3 5580 CM 13 Rom

Meta başlık: Vestel Venüs V3 5580 CM 13 Rom

Meta açıklama: Vestel Venüs V3 5580 CM 13 Rom

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
Ben miui 9 kullanıyorum onda hiç sorun yok batarya bir günü kurtarıyor. Tavsiye ederim :)

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
sizi bekliyorum dörtgözle....cm rom da ısrar ediyorum...hala çözemedim.play store u yükleyebilseydim...rehber yok....beklemedeyim...
Sen dörtgözle bekliyorum diyince bende denedim olmayınca lineage 13 portladım gapps sorunuda yok sabaha yeni konu açıp yükleyeceğim şimdi siteye atsam sabaha anca yükler.

Samed2000

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2018
4
1
3
30
ilginiz için teşekkür ederim...siz bunu yazmadan 3 tane gapps denedim hatasız yüklüyor...yalnız tel. açılışta üst üste hata veriyor.google play hatası sistem arayüz hatası..tekrar başa dönmek zorunda kalıyorum...aslında bu rom da ısrar etmemin sebebi miui 8 yükledikten sonra telin imei si uçmuştu...sizin bu romunuzla imei geri geldi...biraz sonra sizin romunuz olan miui 9 deneyecem. sonuçları yazarım...
Kardeşim bunu
Romu kur
Ardından attığım linkteki gappsı kur
Daha sonra wipe cache yap
Kolay gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

sezerixi

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Şub 2018
15
4
3
44
gapps ı kurmadan önce fix i kurun sonra gapps kurun.İnşallah sorun çıkmaz.
ilgin icin cok cok tesekkur ederim.halledinceye kadar perisan oldum.belki 20 defa denedim.sonra oldu.simdi telefon stabil hizli. akiyor resmen.ubuntu teması ile.en azindan ahize sesi yukseldi orjinalinde ses kısıktı..tekrar tşk ederim allah razi olsun

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
ilgin icin cok cok tesekkur ederim.halledinceye kadar perisan oldum.belki 20 defa denedim.sonra oldu.simdi telefon stabil hizli. akiyor resmen.ubuntu teması ile.en azindan ahize sesi yukseldi orjinalinde ses kısıktı..tekrar tşk ederim allah razi olsun
Beğendiğine sevindim.Hayırlı haberler alman dileğiyle.

Samed2000

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2018
4
1
3
30
1 Hafta bu romu kullandım batarya ve performans bakımından en iyisi bu diyebilirim ama bu romda çok büyük bir sorun var; video sorunu. Video izlerken sürekli yakınlaştırıyor ve video izlemek mümkün olmuyor. Bugün tekrar orijinal roma döeceğim. Video sorununu halledersen tekrar buna geçerim. Bu arada 7 saatten aşağı ekran süresi almadım.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

lanbis

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2017
2
0
1
22
Rom Gayet Güzel Fakat Çok Önemli Tek Bir Sıkıntısı Var Onun Harici Gayet Güzel.
Sıkıntı İse,Bazı Uygulamalar Kilitleniyor

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
elime tekrardan v3 5580 cihaz geçti ve cm 13 romu tekrardan düzenledim birde miui 8.3 epic rom hazırlaım lakin yeni konu açmak istemiyorum eski konu üzerinde değişiklik yapmama yardımcı olursanız sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
elime tekrardan v3 5580 cihaz geçti ve cm 13 romu tekrardan düzenledim birde miui 8.3 epic rom hazırlaım lakin yeni konu açmak istemiyorum eski konu üzerinde değişiklik yapmama yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni bir konu açmanız daha sağlıklı olacaktır.
Her iki yazılımında geri bildirimleri farklı olacağı için karmaşaya neden olacaktır.
Zaten okumayan ve okuduğunu anlamayan insanımız iyice bocalayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: sertancay

ByDogukann

Üye
Kayıtlı üye
22 Mar 2018
70
9
8
Oncellikle romu kurdum . sorunsuz sekilde rom hiz bakimindan biraz daha akici diyebilirim. Pil konusunda ise normal . İsinma pek olmuyor . 4g de sıkıntı yok 3 g dr sebeke gidiyor givi gozukuyor sebeke yerinde h h+ veya 3g yazmiyor(bi muddet sonra geliyor ) ama internet e sorunsuz bir sekildr girebiliyorsunuz. Sıkıntı yok yani. Oncr rom u kurun acilsin. Telefin uygulamalari kontorl etsin. Tekrsr kapayin twrp drn fix zip ile gaaps i yukleyin(once fix) sıkıntısız aciliyor.

blk41

Üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2018
40
1
8
38
Oncellikle romu kurdum . sorunsuz sekilde rom hiz bakimindan biraz daha akici diyebilirim. Pil konusunda ise normal . İsinma pek olmuyor . 4g de sıkıntı yok 3 g dr sebeke gidiyor givi gozukuyor sebeke yerinde h h+ veya 3g yazmiyor(bi muddet sonra geliyor ) ama internet e sorunsuz bir sekildr girebiliyorsunuz. Sıkıntı yok yani. Oncr rom u kurun acilsin. Telefin uygulamalari kontorl etsin. Tekrsr kapayin twrp drn fix zip ile gaaps i yukleyin(once fix) sıkıntısız aciliyor.

hocam vestel konusunda htc konuşulduğu için mesajlar silindi. konuya gelir misin.

Moderatör tarafında düzenlendi: