Vodafone Smart Style 7 Açılmıyor

Meta başlık: Vodafone Smart Style 7 Açılmıyor

Meta açıklama: Vodafone Smart Style 7 Açılmıyor

Yazdır

hukumdarbnm

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eki 2021
5
0
1
31
Elimde vodafone smart style 7 telefon var fakat açılmıyor android yazısında kalıyor ve recovery'e girmiyor. Umt dongle yada eft dongle gibi box yada dongle isteyen araçlar olmadan nasıl yazılım atabilirim?

hukumdarbnm

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eki 2021
5
0
1
31
bulunan yazılımı cihazınıza yükleyiniz.
Cihazınız yine açılmazsa, sorun donanım kaynaklı olabilir.
Burada kısmındaki yazılımı telefonuma yüklemek isterdim ama sıkıntı şu ki firehose ve patch0.xml dosyası yok. QFIL firehose dosyası olmadan yükleme yapmaz. İnternette system.img dosyası içermeyen firehose, patch0.xml ve rawprogram0.xml dosyalarını içeren Vodafone Smart Style 7 QFIL stock romu bulmuş olsam bile denenmediğinden onuda deneyemiyorum. Telefonum ne yazık ki açılmaz şekilde kalacak gibi görünüyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Burada kısmındaki yazılımı telefonuma yüklemek isterdim ama sıkıntı şu ki firehose ve patch0.xml dosyası yok. QFIL firehose dosyası olmadan yükleme yapmaz. İnternette system.img dosyası içermeyen firehose, patch0.xml ve rawprogram0.xml dosyalarını içeren Vodafone Smart Style 7 QFIL stock romu bulmuş olsam bile denenmediğinden onuda deneyemiyorum. Telefonum ne yazık ki açılmaz şekilde kalacak gibi görünüyor.

Size önerdiğim yazılım UMT Dongle ile yükleniyormuş.
Ne yazık ki telefonlar hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.
Umarım size yardımcı olacak birileri çıkar.

• Beğen
Tepkiler: hukumdarbnm

hukumdarbnm

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eki 2021
5
0
1
31
Size önerdiğim yazılım UMT Dongle ile yükleniyormuş.
Ne yazık ki telefonlar hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.
Umarım size yardımcı olacak birileri çıkar.
Önerdiğiniz yazılım sadece UMT Dongle ile değil. EFT Dongle, NCK Dongle vb. araçlarlada yüklenebilir.