Çözüldü Xiaomi Mi 10 (umi) IMEI Repair QCN

Yazdır

xelle

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Kas 2017
9
2
3
27
IMEI gitmeden önce bl başvurusunu yaptım şuan IMEI gitti nasıl bir yol izlemem gerek

xelle

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Kas 2017
9
2
3
27
Şöyle Bl açık değil , ve içinde mi hesabıma tanımlı telefon hattım var ama IMEI kapanmadan önce başvurdum , bana artık çok geç deme lütfen

• Beğen
Tepkiler: ProGsm

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
Şöyle Bl açık değil , ve içinde mi hesabıma tanımlı telefon hattım var ama IMEI kapanmadan önce başvurdum , bana artık çok geç deme lütfen
dilersen sure uzatma yaparız bl acıldıktan soonrada ıslemını yaparız yardımcı olurum

pyross

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Kas 2020
3
1
3
31
Merhaba... Elimde 12/256 mi 10 cihaz mevcut.. Cihazin yedeğini almayı unuttuğum için imei attıktan sonra şebeke sorunu oldu.. Bu cihaza eng rom da bulamadım.. Fastboot veya twrp üzerinden bi sürü rom attım hiç bri işe yaramadı.. Bu cihaz için şebeke sorununu nasıl çözeriz yardımcı olabilecek warmi..

• Beğen
Tepkiler: Okralbenim

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
Merhaba... Elimde 12/256 mi 10 cihaz mevcut.. Cihazin yedeğini almayı unuttuğum için imei attıktan sonra şebeke sorunu oldu.. Bu cihaza eng rom da bulamadım.. Fastboot veya twrp üzerinden bi sürü rom attım hiç bri işe yaramadı.. Bu cihaz için şebeke sorununu nasıl çözeriz yardımcı olabilecek warmi..
cıhazın blsı acıkmı