Çözüldü Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Meta başlık: Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Meta açıklama: Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Yazdır

zetec

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ara 2019
24
12
3
28
Yapılan paylaşım için teşekkürler.
Mi10T pro'nun blok silme kodları Mi10 ile aynı mı?
Telefoncu değilim, yurtdışından 1 tane getirtip bu işlemi kendim yapmak istiyorum.
Birde youtube'da Mi10 ile ilgili repair işleminde, factory_nv ve non-hlos dosyaları yazdırılıyor. Bu işlem Mi10T pro içinde gerekli mi?
Bu dosyalar özel mi (ücretli) yoksa stock rom içindeki dosyalar kullanılabiliyor mu?
İyi çalışmalar dilerim.
Halledebildiniz mi hocam tarif edermisiniz kodlarrı ve dosyaları ne yapmak gerekiyormuş

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
Halledebildiniz mi hocam tarif edermisiniz kodlarrı ve dosyaları ne yapmak gerekiyormuş
Henüz telefonu almadım. Bu hafta içinde mi11 telefonunun piyasaya sürülmesi sonrası fiyatlarda bir güncelleme olacakmış. Ondan sonra alacağım. Henüz bu dosyaları paylaşan olmadı. Ücretli olarak satılıyor.
Bende sizin gibi yorumları ve paylaşımları takip ediyorum.
Blokları silme kodları ilk mesajda mevcut; ancak bu factory_nv ile non-hlos dosyaları olmadığı sürece yapılacak repair işlemi sanırım bir işe yaramıyor. Youtube'da ve buradaki bir takim konularda illaki bu dosyalar kullanılıyor.

zetec

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ara 2019
24
12
3
28
Henüz telefonu almadım. Bu hafta içinde mi11 telefonunun piyasaya sürülmesi sonrası fiyatlarda bir güncelleme olacakmış. Ondan sonra alacağım. Henüz bu dosyaları paylaşan olmadı. Ücretli olarak satılıyor.
Bende sizin gibi yorumları ve paylaşımları takip ediyorum.
Blokları silme kodları ilk mesajda mevcut; ancak bu factory_nv ile non-hlos dosyaları olmadığı sürece yapılacak repair işlemi sanırım bir işe yaramıyor. Youtube'da ve buradaki bir takim konularda illaki bu dosyalar kullanılıyor.
Evet öyle teşekkürler cevabınız için

Akın43

Yeni üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2021
9
6
3
39
Benim kilit açık aldığım yer ücretsiz halledecek işlemleri çokta sorun değil ama bu işin parayla yapılması hoş değil nasıl olsa düşer birgün 8 ay kayıtsız kullanılır ne olacak.

MühendisBey33

Üye
Yasaklı üye
2 Ocak 2021
89
15
8
35
Benim kilit açık aldığım yer ücretsiz halledecek işlemleri çokta sorun değil ama bu işin parayla yapılması hoş değil nasıl olsa düşer birgün 8 ay kayıtsız kullanılır ne olacak.
hocam bu iş neden parayla yapılmasın ki sonuçta bilgi ve emektir bu düşüncenize göre telefon tamiri de ücretsiz olmalı neden para alıyorlar ki telefoncular ya da herhangi bi yazılımsal sorun yaşadığınızda telefonunuz çöktüğünde neden gidip ücretli yaptırıyorsunuz ?

Akın43

Yeni üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2021
9
6
3
39
hocam bu iş neden parayla yapılmasın ki sonuçta bilgi ve emektir bu düşüncenize göre telefon tamiri de ücretsiz olmalı neden para alıyorlar ki telefoncular ya da herhangi bi yazılımsal sorun yaşadığınızda telefonunuz çöktüğünde neden gidip ücretli yaptırıyorsunuz ?
Paylaşım denilen birsey var, sonuçta o dosyalar ve anlatım olunca çoğu kişi kendi işini görebilecek, şahsen başka cihazlarda birçok kişiye ücretsiz yardımcı oldum.

MühendisBey33

Üye
Yasaklı üye
2 Ocak 2021
89
15
8
35
Paylaşım denilen birsey var, sonuçta o dosyalar ve anlatım olunca çoğu kişi kendi işini görebilecek, şahsen başka cihazlarda birçok kişiye ücretsiz yardımcı oldum.
dosyalar gördüğünüz üzere sitede mevcut zaten mevcut olduğu halde yapamayan arkadaşlara evet ücretli bağlanıp yardımcı oluyoruz ki hiç kimse neden para istiyorsun demedi emeğinin karşılığıdır bu o kadar uğraşıyorsun diyorlar ayrıca açtığım konulara bakarsanız benim de ücretsiz şekilde yardımcı olduğumu görüceksiniz

MühendisBey33

Üye
Yasaklı üye
2 Ocak 2021
89
15
8
35
Yarin ben deneyecegim olursa seninkinide hallederiz burda parayla yapiliyor forumun amaci bilgi paylasimi ama yanlis yonetiliyor
@ProGsm ustamız dosyaları ücretsiz paylaştı zaten neyden şikayet ediyorsunuz ki ? forum olmasaydı başkalarına yine para ödeyip dosyaları alacaktınız forum sayesinde dosyalara ücretsiz erişebildiniz