Xiaomi Redmi Note 10 Sunny IMEI İşlemi Sonrası NV Data Hatası - 112'yi Aramıyor - Şebeke Hatası

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 10 Sunny IMEI İşlemi Sonrası NV Data Hatası - 112'yi Aramıyor - Şebeke Hatası

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 10 Sunny IMEI İşlemi Sonrası NV Data Hatası - 112'yi Aramıyor - Şebeke Hatası

maviletşim

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
27 Haz 2018
33
3
8
45
Arkadaslar merhab, iki gundur redmi note 10 sunny modelle ugrasıyorum direnc degisimi yapıldı eng yazılım yuklendı dft prodan qnc yedegi lındı efs silindi islemi sorunsuz yapıdı eng moddayken sebeke gelmedi ve 112 aranmıyordu, global yazılım attım yine aynı sorun devam etti. baska bir eng indirip aynı işleleri tekrarladım yine sebeke gelmedi 112 de arnmıyoru. global yazılım attım bu kezde cihaz NV hatasında acıldı..bu konuda ne yapailirim yanlıs olan nedir yardımcı olacak olan varsa simdiden tesekkürler..

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
220K Direnç takılacak. ve ayırca işlemleri yaptığınızda cihaz toplayıp işlem yapınız.
Arka kapaklar takılı olsun, aksi takdirde şebeke gelmez.
Not: Board İD 1.0.0 Olması lazım.

• Beğen
Tepkiler: maviletşim

maviletşim

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
27 Haz 2018
33
3
8
45
220K Direnç takılacak. ve ayırca işlemleri yaptığınızda cihaz toplayıp işlem yapınız.
Arka kapaklar takılı olsun, aksi takdirde şebeke gelmez.
Not: Board İD 1.0.0 Olması lazım.
tesekkurler. 220k direnci hangisinde buluruz..su anda yazılım attım nv hatasında acılıyor. 220k direnc degistirdikten sonra herseyi bastan yapıb sonucu yazarım

maviletşim

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
27 Haz 2018
33
3
8
45
sorun cozuldu... 100k direnc ile islem yapmıstık olmamıstı..220k direncle telefon calısır duruma geldi...tesekkürler