Çözüldü Xiaomi Redmi Note 7 IMEI Repair TWRP

elebasi7102

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 May 2017
6
0
1
40
Merhaba arkadaşlar.
Redmi note 7 telefonuma twrp yüklüyorum ama twrp açılış ekranında şifre istiyor. Buradaki twrp denedim bunda da aynı sorun var. XDA sitesinde zaten miui kullanıcılarında böyle bir sorun olduğu belirtilmiş ve tarif edilmiş ama tam anlayamadım. Sizlerde de bu sorun var mı? XDA konu burada :

Telefonumda miui global 11.0.4 rom yüklü. Yardımlarınızı rica ediyorum.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Merhaba arkadaşlar.
Redmi note 7 telefonuma twrp yüklüyorum ama twrp açılış ekranında şifre istiyor. Buradaki twrp denedim bunda da aynı sorun var. XDA sitesinde zaten miui kullanıcılarında böyle bir sorun olduğu belirtilmiş ve tarif edilmiş ama tam anlayamadım. Sizlerde de bu sorun var mı? XDA konu burada :

Telefonumda miui global 11.0.4 rom yüklü. Yardımlarınızı rica ediyorum.
Telefonda desen şifresi var mı varsa onu gireceksiniz.

elebasi7102

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 May 2017
6
0
1
40
Telefonda desen şifresi var mı varsa onu gireceksiniz.
Yok hocam. Bu desen şifresi ile alakalı değil. Bu sorun redmi note 7 lerde varmış. Bu sorunu Orange Fox adında başka bir twrp yükeyerek çözdüm bilginiz olsun.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Yok hocam. Bu desen şifresi ile alakalı değil. Bu sorun redmi note 7 lerde varmış. Bu sorunu Orange Fox adında başka bir twrp yükeyerek çözdüm bilginiz olsun.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geçmiş olsun.
Böyle bir sorun hiç gelmedi.
Nasıl çözdüğünüz paylaşır misiniz?
Belki başkasının işine yarar.

elebasi7102

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 May 2017
6
0
1
40
Hocam hepsini anlatıcam. İmei işi de tamam. Boxsuz oluyor. Buradaki anlatımlarla yaptım. Akşam simkart takıp deneme yapıcam. Şebeke vs. problem olmazsa hepsini toparlayıp yeni bir konu açarak detaylı bir anlatım yapmak istiyorum müsade olursa.