İstek Çin Malı Tablet Rom İsteği

Meta başlık: Çin Malı Tablet Rom İsteği

Meta açıklama: Çin Malı Tablet Rom İsteği

Yazdır

nemesisandforce

Üye
Kayıtlı üye
6 Nis 2018
64
4
8
46
Hocam sizin tabletinizden bahsetmiyorum romunu göndermiş olduğum tabletten bahsediyorum.
eyvallah.verdiğin yazılımı rockchip 1.7 ile atmaya çalıştım ama hata verdi.başka programla deneyeceğim ayrıca yaızlımı açıp içindeki dosyaları tek tek atmaya çalışacağım.sonucu yazarım.ama ben verdiğin yazılıma ait bu cihazın anakart resimlerini buldum benim cihazın aynısı değil ama özellikler çok benziyor.işlemci rom felan aynı.ama ram farklı.yinede denemeye devam

• Beğen
Tepkiler: astek055

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
eyvallah.verdiğin yazılımı rockchip 1.7 ile atmaya çalıştım ama hata verdi.başka programla deneyeceğim ayrıca yaızlımı açıp içindeki dosyaları tek tek atmaya çalışacağım.sonucu yazarım.ama ben verdiğin yazılıma ait bu cihazın anakart resimlerini buldum benim cihazın aynısı değil ama özellikler çok benziyor.işlemci rom felan aynı.ama ram farklı.yinede denemeye devam
Zaten özellikleri birbirine çok yakın olduğu için bu yazılımı verdim. Deneyip sonucu yazarsanız sevinirim. Kolay gelsin. İyi forumlar.

nemesisandforce

Üye
Kayıtlı üye
6 Nis 2018
64
4
8
46
rockship 1.8 ile attım ama cihaz sadece lcd ışığı yandı o kadar açılmadı bile malesef.yinede sağol.

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Aşağıda vermiş olduğum linkteki romları da inceleyiniz. İşinize yarayacağını umuyorum.

nemesisandforce

Üye
Kayıtlı üye
6 Nis 2018
64
4
8
46
tft büyük ihtimal çünkü karşısında durunca net görünüyor.çaprazdan bulanık oluyor görüntüsü.ips de her yönden cam gibi oluyor.o yüzden ips daha iyi.aslında orjinal yazlımı 32gb di.ama hacklemişler hafızayı.16 gb kapasitesi.

nemesisandforce

Üye
Kayıtlı üye
6 Nis 2018
64
4
8
46
Aşağıda vermiş olduğum linkteki romları da inceleyiniz. İşinize yarayacağını umuyorum.

bu dosyaları ben geçen yıl indirmiştim zaten.önceki masajlarımda da bunu yazdım.hatta bu yazılımla cihaz açılıyor ama ekran boyutu 1280x800 olduğu için dokunmatik doğru çalışmıyor.yoksa bu yazılımda herşey iyi zaten. derdim bu yazılımdan çıkarttığım ve ilk mesajda verdiğim kernel.img dosyasını 1024x600 yapabilmek.bunu çözsem işlem tamam.saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

nemesisandforce

Üye
Kayıtlı üye
6 Nis 2018
64
4
8
46
Konunun baba yiğitlikle ne alakası var anlamadım.
Fazladan biraz zaman bulsam, nasipse konu ile alakadar olacağım.
idare et ustam.bekliyorum yardımlarını.bu arada cihazı açan ama ekran boyutu tutmayan yazlım 1024x768 miş.1280x800 değilmiş.ama sonuç olarak yinede benim cihaz 1024x600.olmadı 1024x600 olan kernel.img var onu atınca cihaz ekranı düzgün oluyor ama wifi ve kamera gidiyor.onuda geçtim pil çabuk bitiyor 20 dakikada full batarya bitiyor.yoksa wifi olmadan cihazı kullanacağım ama pil önemli.basit bir ayar işi çözecek ama yapamıyoruz işte.ilgilenenlere saygılar sunarım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
idare et ustam.bekliyorum yardımlarını.bu arada cihazı açan ama ekran boyutu tutmayan yazlım 1024x768 miş.1280x800 değilmiş.ama sonuç olarak yinede benim cihaz 1024x600.olmadı 1024x600 olan kernel.img var onu atınca cihaz ekranı düzgün oluyor ama wifi ve kamera gidiyor.onuda geçtim pil çabuk bitiyor 20 dakikada full batarya bitiyor.yoksa wifi olmadan cihazı kullanacağım ama pil önemli.basit bir ayar işi çözecek ama yapamıyoruz işte.ilgilenenlere saygılar sunarım.

Her iki yazılımında indirme bağlantısını paylaşır mısınız?
Yazılımları indireyim, hafta içi zaman bulabilirsem hazır olsunlar.

nemesisandforce

Üye
Kayıtlı üye
6 Nis 2018
64
4
8
46
Her iki yazılımında indirme bağlantısını paylaşır mısınız?
Yazılımları indireyim, hafta içi zaman bulabilirsem hazır olsunlar.
bu cihazı açan herşey çalışan ama 1024x788 olan yazılım.benim cihaz 1024x600.ben bunun kernel.img dosyasını çıkarttım ve ilk mesaja koydum.hangisini dilersen ona bak.

buda cihaz açana ekranı uyan ama wifi+kamera olmayan ve pil çabuk biten yazılım.bununda kernel.img dosyasını ilk sayfaya koydum.yardımlarını bekliyorum.saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi: