Custom Rom Xiaomi Poco F2 Pro IMEI Repair ENG Firmware - İlk Bizde (Ücretsiz)

Yazdır

kral_metin

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Eyl 2020
1
0
1
39
Bu işlemi uzaktan ücretli olarak yapabilecek arkadaş varmı? Varsa yardım edebilecek cezamız ne olur

Ali_37

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eyl 2020
6
0
1
26
yüklemeyin cihaz hardbrick oluyor tepki vermiyor dosyanın içinden sparsecrclist.elf dosyasını silin çökerten dosya bu

• Üzüldüm
Tepkiler: chtkrtl002

shadowman

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2019
11
1
3
37
Eng Roma gerek kalmadan poco mi 10 ve pro yapilabiliyor. Eski yapilisa gore biraz karisik gibi gorunsede kisa sure icinde paylasim yapilacaktir. Biraz sabredelim

• Beğen
Tepkiler: kurban50

object1500

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2019
24
5
3
Eng Roma gerek kalmadan poco mi 10 ve pro yapilabiliyor. Eski yapilisa gore biraz karisik gibi gorunsede kisa sure icinde paylasim yapilacaktir. Biraz sabredelim
Bir sürü paylaşımlar mevcut, çoğunu denedim, kaç defa hemde, olmuyor, eksik bisiler var yada ben yapamıyorum, ciddi ciddi biri çıkıp detaylı anlatım yapar umarım, veya video cekerler inşallah da herkes olumlu dönüş yapar umarım, bekliyoruz...edit: ayrıca eng rom paylaşımları inidiriyorum, sitenin 2 GB birinde 3 GB, kime guvenecez hangisi sağlam bilmiyoruz, beklemeye devamke..

mustafagokhankarabulut

Yeni üye
Yasaklı üye
11 Eyl 2020
12
9
3
38
Bir sürü paylaşımlar mevcut, çoğunu denedim, kaç defa hemde, olmuyor, eksik bisiler var yada ben yapamıyorum, ciddi ciddi biri çıkıp detaylı anlatım yapar umarım, veya video cekerler inşallah da herkes olumlu dönüş yapar umarım, bekliyoruz...edit: ayrıca eng rom paylaşımları inidiriyorum, sitenin 2 GB birinde 3 GB, kime guvenecez hangisi sağlam bilmiyoruz, beklemeye devamke..
Nerede takıldığını yazarsan yardımcı olmaya çalışayım.Benimde bu konularda ufak tefek bilgilerim var biraz uğraştırdı ama yaptım.yardımcı olmaya çalışayım.

nazminazmi

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 May 2017
19
1
3
42
China romla twrp yüklenip atılıyormus..
Eng romla uğraşmayın...

MI CC 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre L

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Eki 2020
1
0
1
36
Hocam bu uygulama işe yarıyo demi kesin ben ona göre poco f2 pro satın alıcamda

nomademir

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eki 2020
5
0
1
22
Link burada

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam s.a POCO F2 PRO CİHAZIM VAR İMEİ DEĞİŞTİRME İŞLEMİ YAPMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURMUSUN BU KONUDA ALALI 1 HAFTA OLDU BOOTLOADER KİLİ AÇMADA Bİ HATA MEYDANA GELİYOR TAHMİNİ KAÇ GÜN SONRA FASTBOOTTAN CİHAZI UNLOCK EDEBİLİYORUZ.

yolwerin

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Haz 2020
25
8
3
42
hocam s.a POCO F2 PRO CİHAZIM VAR İMEİ DEĞİŞTİRME İŞLEMİ YAPMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURMUSUN BU KONUDA ALALI 1 HAFTA OLDU BOOTLOADER KİLİ AÇMADA Bİ HATA MEYDANA GELİYOR TAHMİNİ KAÇ GÜN SONRA FASTBOOTTAN CİHAZI UNLOCK EDEBİLİYORUZ.
Bootloader kilit açma başvurusu yaptıktan sonra
Sim kart değiştirmeyin
Mi hesabından çıkış yapmayın
Temizleyici uygulamasını çalıştırmayın
Rom yükleme işlemi yapmayın

Bunları yapmazsanız 168 saat ( 7 gün) sonra sorunsuz kilit açlılır. Kilit açılmadan ilerleme imkanınız yoktur

nomademir

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eki 2020
5
0
1
22
Bootloader kilit açma başvurusu yaptıktan sonra
Sim kart değiştirmeyin
Mi hesabından çıkış yapmayın
Temizleyici uygulamasını çalıştırmayın
Rom yükleme işlemi yapmayın

Bunları yapmazsanız 168 saat ( 7 gün) sonra sorunsuz kilit açlılır. Kilit açılmadan ilerleme imkanınız yoktur

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-11-22-14-29-835_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-10-11-22-14-29-835_com.android.settings.jpg
    75.2 KB · Görüntüleme: 26

nomademir

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eki 2020
5
0
1
22
Hocam açıldı şuan şimdi daha önce hic imei fln atmadım cihazlara yardımcı olurmusun suanki işleyiş nasıl olmallı

nomademir

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eki 2020
5
0
1
22
s.a merhabalar 1 gün önce attırdım imei 150 tl gibi bir ücreti oldu backup dosyaları duruyor lazım olan olursa söylesin

Moderatör tarafında düzenlendi:

kamilpa

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eki 2020
1
0
1
31
s.a merhabalar 1 gün önce attırdım imei 150 tl gibi bir ücreti oldu backup dosyaları duruyor lazım olan olursa söylesin
ben aldım telefonu imei atıcaz dediler ama yapamadılar yedek vs hiçbir şey almamışlar hat da çekmiyor ne yapmalıyım senin orjinal backup işe yarar mı