Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Yazdır

xxxzazaxxx

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Mar 2018
9
1
3
27
Arkadaşım birisinden bu cihazı almış ve cihazı satan kişi sim2 repairli bir şekilde vermiş, baktığımda sim1 ve sim2 imei görünüyor sim1 imei orijinal sim2 imei repair edilmiş görünüyor. bu işlemleri yaptığımızda sim1 orijinal imeide kalıyor mu yoksa onların yapmış olduğu farklı bir işlem mi var sizce?

xxxzazaxxx

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Mar 2018
9
1
3
27
UFİ İle ENG Firmware yüklenir.
Arkadaşım birisinden bu cihazı almış ve cihazı satan kişi sim2 repairli bir şekilde vermiş, baktığımda sim1 ve sim2 imei görünüyor sim1 imei orijinal sim2 imei repair edilmiş görünüyor. bu işlemleri yaptığımızda sim1 orijinal imeide kalıyor mu yoksa onların yapmış olduğu farklı bir işlem mi var sizce?

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,814
163
Meksika
t.me
Yeni bir çözüm çıktı!
IMEI Repair yapılıyor Sim bir IMEI hala sabit duruyor fakat sim iki değişiyor.
Bunun sebebi ise içindeki bilgileri silmeden Repair yapması.
Yani siz format atarsanız sadece sim iki kalır.

cevdetguney

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
119
45
28
37
merhaba cihazim miui 12 android 10 versiyonunda bu islemleri yapsam bir sorun cikar mi yoksa miui 11 icin mi gecerli , son islem olarak miui 12 rom mu atmaliyim? tesekkurler

Son düzenleme:

ercanottas

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2020
2
1
3
40
İşlem sonrası şebekede düşme oluyor, sanırım modem dosyası bozuldu, modem dosyası için paylaşım yapabilirmisiniz acaba? Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: kuscu199250

Mhrk47

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2020
3
0
1
24
Hocam benim her iki hattımda kapaylıdı ama bootlaoader kilidim açıktı dediklerinizi yaptım hepsi başarılı ama şebeke yok ne yapmam lazım ?

beginerr

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2020
18
1
3
27
İndirme bağlantısı kontrol edildi, hiçbir sorun görünmüyor.

Hocam selam
videoyu da izledim elinize sağlık ancak ilk aşamayı anlayamadım

"Cihazı açık bir şekilde USB Hata ayıklama açınız. ve adb izni veriniz.
Sonradan "adb reboot bootloader" diyoruz, cihaz fastboot mode alınacaktır.
"

usb hata ayıklama açtım ancak adb izni nedir nasıl vereceğiz videodan göremedim

Moderatör tarafında düzenlendi: