Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Yazdır

abdülo1

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Nis 2020
1
0
1
32
selam aleykym usta ben redmi note 8 pro ya eng rom atmaya çalışıyorum bootloader açık fakat antirollback check error hatası veriyor neden olabilir acaba

carlos

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ocak 2019
8
0
1
23
chimiera ve umt ile yapılıyor zanetmiştim,maalesef bu iki tool dışınada çıkıp işlem gerekiyormuş doğrumu?

Rizzy

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Eyl 2020
2
1
3
Öncelikle Allah ne muradınız varsa versin, işlem için bu sıkıntılı günlerde hem telefoncularda sürünmemiş oldum hemde iş arayan ve maddi olarak biraz sıkıntı yaşayan bir genç olarak param cebimde kalmış oldu. Redmi Note 8 Pro hint modeli için işlemler başarılı 4.5g ve volte aktif sinyalde en ufak bir kesinti veya düşüklük yok maşallah gayet güzel. İşlemler düzgün uygulanıldığı taktirde mükafatını alıyorsunuz arkadaşlar burada tek dikkat etmeniz gereken nokta clean all and lock butonuna dikkat etmek ve clean all olarak seçili konuma getirmek olsun bi anlık dikkatsizlik kötü sonuçlanabiliyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Halidyigit1

ashgardian

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Tem 2020
2
0
1
27
Miflash pro programı ile dosya yolunu ve clear all seçeneğini seçtikten sonra flash dedim ve videodaki gibi sonuç verdi. Ama telefon kendiliğinden yeniden başladı ve çinçe arayüzü ile açıldı. Minimal adb programından ilerleyemedim ve Adb driverı da çalışmıyor. Driverı da internette bulamadım ve fastboot moduna da aynı yöntem ile girmiyor. Telefon kaldı böyle, yardım edebilir misiniz?

ashgardian

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Tem 2020
2
0
1
27
Driverdan kaynaklıymış, başka bilgisayardan deneyince düzeldi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,814
163
Meksika
t.me
Öncelikle Allah ne muradınız varsa versin, işlem için bu sıkıntılı günlerde hem telefoncularda sürünmemiş oldum hemde iş arayan ve maddi olarak biraz sıkıntı yaşayan bir genç olarak param cebimde kalmış oldu. Redmi Note 8 Pro hint modeli için işlemler başarılı 4.5g ve volte aktif sinyalde en ufak bir kesinti veya düşüklük yok maşallah gayet güzel. İşlemler düzgün uygulanıldığı taktirde mükafatını alıyorsunuz arkadaşlar burada tek dikkat etmeniz gereken nokta clean all and lock butonuna dikkat etmek ve clean all olarak seçili konuma getirmek olsun bi anlık dikkatsizlik kötü sonuçlanabiliyor.
:alkis:

nogretsel

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eyl 2020
1
0
1
24
Hocam bu saate çevrimiçi yakaladım sizi umarım görüp yanıt verebilirsiniz. Her şeyi sorunsuz şekilde yaptım fakat hat 4.5G'de şebeke çekmiyor ve net gelmiyor 3G'ye alınca da şebeke geliyor internet gelmiyor 2g'de hiç bir şey olmuyor. Aynı 4.5G gibi. Ne yapabilirim? 1-2 tane daha telefon var İMEİ için fakat bir yerde yanlışlık mı yaptım bilmiyorum.

mzgn77

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eki 2017
3
0
1
27
ellerine sağlık ustacım.. gayet basit ve başarılı bir anlatım. işlemde başarılı -

brobro46

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Kas 2019
12
0
1
26
IMEI işleminden sonra mi hesaba girişte sorun yaşıyorum bu sorunu yaşıyan oldu mu veya çözümü var mıdır ?