Stock Rom Casper VIA V8 Rom 24.03.2015

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
denedim. başladı yine iptal oldu. bu sefer usb taktığımda hatalı diyor :/

Microsoft Wİndows 7 işletim sistemli bir bilgisayarda,
Sadece buradan indirdiğiniz dosyalarla yazılım yüklemesi yapmayı deneme imkanınız var mı?
(Yazılım yükleme işlemi sırasında, yazılım yükleme rehberinde anlatılanlara birebir uyunuz.)

cicow24

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2017
10
0
1
29
Yazılım yüklemesi yapabildiniz mi?
cwm yüklü değil ama ses + - ve güç tuşuna basıp açılan menüden reboot system now yaptım telefon açılmadı ve casper via yazısında kaldı. windows 7 işletim sistemli bir bilgisayarda deneme imkanım var ama bu gün deneyemem.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
cwm yüklü değil ama ses + - ve güç tuşuna basıp açılan menüden reboot system now yaptım telefon açılmadı ve casper via yazısında kaldı. windows 7 işletim sistemli bir bilgisayarda deneme imkanım var ama bu gün deneyemem.

Aklınızda bulunsun, cihaza yazılım yüklerken, Format seçeneğini seçerseniz, cihazın DB dosyaları da silinir.
Bu durumda da, yazılım yükleme işleminden sonra IMEI, WiFi, Bluetooth ve Mobil Veri sorunları yaşayabilirsiniz.
Sorunun çözümü için DB dosyaların tekrar yüklenmesi gerekebilir.
Bundan sonraki işlemlerde bu konuya dikkat ediniz.
Sizden haber bekliyorum.

cicow24

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2017
10
0
1
29
Aklınızda bulunsun, cihaza yazılım yüklerken, Format seçeneğini seçerseniz, cihazın DB dosyaları da silinir.
Bu durumda da, yazılım yükleme işleminden sonra IMEI, WiFi, Bluetooth ve Mobil Veri sorunları yaşayabilirsiniz.
Sorunun çözümü için DB dosyaların tekrar yüklenmesi gerekebilir.
Bundan sonraki işlemlerde bu konuya dikkat ediniz.
Sizden haber bekliyorum.
şuan için telefon açılmıyor. yarın W7 bilgisayarda deneyip haber veririm

irgilli

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Mar 2018
3
0
1
41
hocam iyi günler benim pc com bağlantı noktası olarak görüyor ama sürekli 8043 hatası alıyorum nasıl bir yol izlemeliyim şimdiden teşekkürler nereye yazılacak bilmiyorum buraya yazdım kusura bakmayın

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam iyi günler benim pc com bağlantı noktası olarak görüyor ama sürekli 8043 hatası alıyorum nasıl bir yol izlemeliyim şimdiden teşekkürler nereye yazılacak bilmiyorum buraya yazdım kusura bakmayın

Yazılım yükleme rehberini tekrar gözden geçirmeniz faydalı olacaktır.
Bir de aldığınız hatanın ekran alıntısını paylaşabilir misiniz?

irgilli

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Mar 2018
3
0
1
41
selam hocam hayırlı akşamlar benim telefonu pc görüyor ama yazılım yüklemeye gecmiyor