Stock Rom Casper VIA V8 Rom 24.03.2015

Xienrisingtohell

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Ara 2018
1
0
1
26
merhaba, klasörde win7, Xp gibi sürümlerin driveri var fakat bende ki yazılım win10 nasıl bir yol izlemeliyim brick yapmak istemiyorum :D

üsen

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Şub 2019
6
0
1
41
Merhaba Hocam, VIA V8 Yazılımını Win 7 ile attım , Wifi çalışıyor, IMEI görünüyor (var) , fakat telefondaki Mobil Veri çalışmıyor , bu sorunu düzeltmem için DB dosyasını mı yüklemeliyim , ve hangi Loaderi kullanmalıyım. Teşekürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba Hocam, VIA V8 Yazılımını Win 7 ile attım , Wifi çalışıyor, IMEI görünüyor (var) , fakat telefondaki Mobil Veri çalışmıyor , bu sorunu düzeltmem için DB dosyasını mı yüklemeliyim , ve hangi Loaderi kullanmalıyım. Teşekürler

Telefonunuzla arama yapabiliyor musunuz?
Şayet arama yapabiliyorsanız, başka bir sorununuz olabilir.
Yine de DB yazdırmak isterseniz aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

üsen

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Şub 2019
6
0
1
41
Evet arama yapılıyor, Yükleme işlemi Format + Download olarak yapmıştım, yükarıdaki islemi bi deneyecem , ancak sormak istediğim bir şey var ,
Tef de hepsi çalıştığına göre Telefonun ayarlarında olabilir mi bu sorun acaba , veya hangi ayarlara bakmalıyım. Teşekkürler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Evet arama yapılıyor, Yükleme işlemi Format + Download olarak yapmıştım, yükarıdaki islemi bi deneyecem , ancak sormak istediğim bir şey var ,
Tef de hepsi çalıştığına göre Telefonun ayarlarında olabilir mi bu sorun acaba , veya hangi ayarlara bakmalıyım. Teşekkürler.

Sorun bahsettiğiniz gibi ayarlardan kaynaklı da olabilir.
Her seçeneği değerlendirmek lazım.

üsen

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Şub 2019
6
0
1
41
Merhaba Hocam iki adet IMEI-SN Writer tools ile denedim her ikisi de " Enter Meta Mode Fail " yada "Modem .. Fail " hatası alıyorum ,
Aygıt Yöneticisinde " Media Tek USB Port" ve PreLoader yazısı bir anlık Tam yükleniyor ve kayboluyor , Win 7 USB Media Tek Driverler yüklü (bu aygıt düzgün çalışıyor yazıyor içeriğinde ) , Casper VIA V8 Pil takılı kapalı durumda iken yada Batarya 'yı çıkartıp Vol+ basılı iken USB ye taktığımda da her ikisin de de bağlantı kopuyor sürekli bağlantılı kalmı yor . Ne yapmalıyım ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba Hocam iki adet IMEI-SN Writer tools ile denedim her ikisi de " Enter Meta Mode Fail " yada "Modem .. Fail " hatası alıyorum ,
Aygıt Yöneticisinde " Media Tek USB Port" ve PreLoader yazısı bir anlık Tam yükleniyor ve kayboluyor , Win 7 USB Media Tek Driverler yüklü (bu aygıt düzgün çalışıyor yazıyor içeriğinde ) , Casper VIA V8 Pil takılı kapalı durumda iken yada Batarya 'yı çıkartıp Vol+ basılı iken USB ye taktığımda da her ikisin de de bağlantı kopuyor sürekli bağlantılı kalmı yor . Ne yapmalıyım ?

Doğrusunu söylemek gerekirse neden sorun yaşadığınızı anlayamadım.
Siz cihaz yazılımını indirdiniz mi?
İndirdiğiniz dosyaların arasında bu cihazın DB dosyalarının olması gerekli.