Reeder M10 Go Rom ve Yazılım Yükleme Aracı

bilbeni

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Kas 2020
1
0
1
46
Sağolun, zoomda ses çalışmayınca epey üzülmüştük, şimdi problem yok, kulaklık takınca daha kaliteli ses alıyoruz. Usb drive ı yukledikten sonra tableti açıkken bağladım, otomatik bişeyler yükledi. Research programında da once olmadı şarja geçiyordu, üst soldaki iki ayarı hallettikten sonra, ses kısma ile bağlayıp, sonra starta bastım oldu. Tekrar teşekkürler...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sağolun, zoomda ses çalışmayınca epey üzülmüştük, şimdi problem yok, kulaklık takınca daha kaliteli ses alıyoruz. Usb drive ı yukledikten sonra tableti açıkken bağladım, otomatik bişeyler yükledi. Research programında da once olmadı şarja geçiyordu, üst soldaki iki ayarı hallettikten sonra, ses kısma ile bağlayıp, sonra starta bastım oldu. Tekrar teşekkürler...

Geçmiş olsun.

delioglan29

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Haz 2020
3
0
1
50
merhaba...reeder m10 go için denedim " user control" gibi üstte kırımızı ile bişey yazdı ...şimdi cihaz açılmıyor bile.Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdeden teşekkür ederim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba...reeder m10 go için denedim " user control" gibi üstte kırımızı ile bişey yazdı ...şimdi cihaz açılmıyor bile.Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdeden teşekkür ederim.

Bu hatayı ne zaman verdi?
Yazılım yüklemeye başlamadan önce bu hata ile karşılaştıysanız, muhtemelen cihazınıza yazılım yüklenmemiştir.
Cihazınızın güç tuşuna 30-40 saniye basılı tuttuktan sonra cihazınızı normal bir şekilde tekrar açmayı dener misiniz?

delioglan29

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Haz 2020
3
0
1
50
Bu hatayı ne zaman verdi?
Yazılım yüklemeye başlamadan önce bu hata ile karşılaştıysanız, muhtemelen cihazınıza yazılım yüklenmemiştir.
Cihazınızın güç tuşuna 30-40 saniye basılı tuttuktan sonra cihazınızı normal bir şekilde tekrar açmayı dener misiniz?
Cihazın power düğmesine 1dk bastım, şarja taktım, reset düğmesine iğne ile basılı tuttum ekranda en ufak bir görüntü çıkmadı.
Yükleme yaparken 400 küsür mavi sayaç sayıyor o aşamada durdu bekledim hiçbir tepki vermedi.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihazın power düğmesine 1dk bastım, şarja taktım, reset düğmesine iğne ile basılı tuttum ekranda en ufak bir görüntü çıkmadı.
Yükleme yaparken 400 küsür mavi sayaç sayıyor o aşamada durdu bekledim hiçbir tepki vermedi.

Doğrusunu söylemek gerekirse, neden sorun yaşadığınız hakkında bir bilgim yok.
Nasipse ben konuyu etraflıca bir araştırayım, işe yarar bir şeyler bulursam, sizinle paylaşırım.

kayzersoze69

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ara 2020
1
0
1
40
Merhaba, Reeder M10 Go için yaptım. Zoom daki karşıdan ses gelmeme sorunu çözüldü, çok teşekkür ederim. Emeği geçenlerin eline sağlık. Güncelleme için 2.2 gb lık dosya indirmek gerekiyor. Ben mobilden indirmiştim kotadan baya yedi :)

jacabo

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ara 2020
2
0
1
40
Geçmiş olsun.
Hocam hayırlı geceler m10 go cihazı bir türlü bağlayamadım sadece ses kısma tuşuna mı basıyoruz? basıyorum cihaz da herhangi bir tepki yok ses kısma+güç tuşuna basıyorum android recovery açılıyor burdan herhangi bir kısmımı seçmem gerekiyor? şimdiden teşekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam hayırlı geceler m10 go cihazı bir türlü bağlayamadım sadece ses kısma tuşuna mı basıyoruz? basıyorum cihaz da herhangi bir tepki yok ses kısma+güç tuşuna basıyorum android recovery açılıyor burdan herhangi bir kısmımı seçmem gerekiyor? şimdiden teşekkürler

Ses kısma tuşu ile cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız zaman tepkiyi cihazınızdan değil, bilgisayarınızdan alacaksınız.
Cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınızda, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?

jacabo

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ara 2020
2
0
1
40
Ses kısma tuşu ile cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız zaman tepkiyi cihazınızdan değil, bilgisayarınızdan alacaksınız.
Cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınızda, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?

tuş basılı iken kabloyu taktığımda pc den yeni cihaz bağlandığında sesi duydum aygıt yöneticisine baktığımda diğer aygıtlar kısmında altında yardımcı işlemci kısmında ünlem işareti görünüyor yalnız o ünlem işareti bağlamadan önce de görünüyordu

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
tuş basılı iken kabloyu taktığımda pc den yeni cihaz bağlandığında sesi duydum aygıt yöneticisine baktığımda diğer aygıtlar kısmında altında yardımcı işlemci kısmında ünlem işareti görünüyor yalnız o ünlem işareti bağlamadan önce de görünüyordu

Cihazınızda tanınmayan başka bir donanım daha ver demek ki.
Donanım kimliği ile eksik sürücüyü bulabilirsiniz.

chakilgan

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2021
1
0
1
31
Yönlendirdiğiniz şekilde cihaza ROM attık, bizim de ZOOM'dan ses gelmeme sorunu düzeldi.
Emeğinize sağlık, teşekkürler

delioglan29

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Haz 2020
3
0
1
50
Doğrusunu söylemek gerekirse, neden sorun yaşadığınız hakkında bir bilgim yok.
Nasipse ben konuyu etraflıca bir araştırayım, işe yarar bir şeyler bulursam, sizinle paylaşırım.
Öncelikle bölgemdeki yazılımcı arkadaşlara verdim atamadılar. Garantisi vardı servise gönderdim ; bir hafta içinde yazılım atıp gönderdiler.