Çözüldü Samsung Galaxy S3 Neo GT-I9300I IMEI Repair

Yazdır

kantay

Yeni üye
Yasaklı üye
20 Ocak 2019
9
0
1
41
şuna s3 neoların şebekesi gelmiyor desene çok araştırdım hatta bu sitede okudum şebekenin geri gelmediğini

kantay

Yeni üye
Yasaklı üye
20 Ocak 2019
9
0
1
41
ya hem ne yapayım 350 tl lik telefona 618 tl verip kayıt mı yaptırayım saçma değil mi sence de sonuçta s8 veya s9 dan bahsetmiyoruz

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
sizden sorduğum nasıl imei atacağım değil neden telfon mobil ağlar kısmına giriş yapmıyor şebeke neden gelmiyor imei hakkında yardım istemiyorum. neden şebeke gelmiyor bir yolu var mı

Cihazınıza çeşitli nedenlerden dolayı şebeke gelmeyebilir.
1: SIM Kart ve SIM Kart yuvası arızalı veya takılan SIM Kart cihazla uyumsuz olabilir.
2: Cihaz yurt dışından geldiği için, ülkemizdeki GSM yayın türleri ve frekansları cihaza tanımlanmamış olabilir.
3: Cihazda şebeke ile ilgili devre bileşenlerinden kaynaklı donanım sorunları olabilir.
4: Cihaz yazılımının bütünlüğü bozulmuş olabilir.
5: Cihazda daha önce IMEI değişimi yapıldıysa veya yapılan işlem tekrar edilmeye çalışıldıysa, şebeke ile ilgili dosyalarda sorun olmuş olabilir.
6: ...

Size yukarıdaki gibi onlarca neden sayabilirim.
Cihaz elimizde olmadığı için sadece varsayımlar üzerinden yola çıkabiliriz.
Sizin için 350 TL, bizim için hiç bir değeri olmayan bir cihaz için kendimizi daha fazla yıpratamayız.
Bir sorununuz varsa ve mevcut kaynaklarla çözemiyorsanız, ya kendinize başka kaynaklar edininiz ya da cihazınızı bir telefoncuya götürünüz.

Son olarak:
İnsanların internet üzerinde kullandıkları kullanıcı isimleri ve profil resimleri çoğu zaman onların gerçek kişilikleri ile alakasızdır.
Bu yaşa gelmiş olmanıza rağmen, hala bunu öğrenemedi iseniz, yazık size.

• Beğen
Tepkiler: Machine

nazminazmi

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 May 2017
19
1
3
42
9301 neo lar için çözüm var mı
Bu yukarda bahsedilen 9300i modeli için.
9301 model için sadece 4.4.2 sürüm var.

GSMSERVICETR

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2019
3
0
1
23
1 haftadır gözlerim bozuldu araştırmaktan allah rızası için biri bana yardımcı olsun.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

video çektim sorunu çözemiyorum. ne yaparsam yapayım telefondaki şebeke sorununu çözemiyorum... videoyu izler bana bi yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
bendede aini sorun ama benimki turkiye cihazi ne yapabilirim

atompcktahya

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 Ara 2019
8
0
1
35
merhabalar cihazın imeisini sayenizde yükledim silinmişti ancak sim 1 den yüklei 2 den yüklemedi ikincil olarak ise şebeke hala yok patch yapılması gerekiyor diyorlar ben patch dosyasını da bulamadım z3 de mevcut değil yardımınız olabilirse memnun olurum teşekkürler

atompcktahya

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 Ara 2019
8
0
1
35
Videodaki İşlemleri Uygulayın

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
merhabalar öncelikle teşekkürler cevap için ancak 9301i için patch dosyası gözükmüyor dediğiniz model üzerinden mi deneyeyim yarın denicem ancak epey model denedim imei geri yükledim bir türlü patch yükleyemedim s3 neo için patch yüklemesi için bu video işe yarar mı?

atompcktahya

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 Ara 2019
8
0
1
35
merhabalar öncelikle teşekkürler cevap için ancak 9301i için patch dosyası gözükmüyor dediğiniz model üzerinden mi deneyeyim yarın denicem ancak epey model denedim imei geri yükledim bir türlü patch yükleyemedim s3 neo için patch yüklemesi için bu video işe yarar mı?
normalde patch yüklemesini vs biliyorum bu model de yapamıyorum

EliteMan

Çalışkan üye
Yasaklı üye
27 Kas 2019
1,137
527
113
18
Anladım S3 Neo Dimi Ozaman Patch Yapamıyorsanız Custom Rom YÜKLEYİN Şebeke Yükleyin O Şekilde Kullanın

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: atompcktahya