Stock Rom Sunvell T95Z Plus Yazılım

Meta başlık: Sunvell T95Z Plus Yazılım

Meta açıklama: Sunvell T95Z Plus Yazılım

Yazdır

yakup34

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Haz 2023
2
0
1
Merhaba konuyu tekrar açıyorum ama yardıma ihtiyacım var. Dediklerinizi aynen yapıyorum. Ya cihaz açılıyor yada boot ekranında kalıyor. Bilgisayarda bağlantı sağlamıyor. Yazılımı çok eski olduğu için yeni yazılım denemek istiyorum bir türlü bağlantı yapamadım. Kablo sağlam programı bir kaç kez sildim tekrar kurdum

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba konuyu tekrar açıyorum ama yardıma ihtiyacım var. Dediklerinizi aynen yapıyorum. Ya cihaz açılıyor yada boot ekranında kalıyor. Bilgisayarda bağlantı sağlamıyor. Yazılımı çok eski olduğu için yeni yazılım denemek istiyorum bir türlü bağlantı yapamadım. Kablo sağlam programı bir kaç kez sildim tekrar kurdum
Yanılmıyorsam bu cihaza ait sürücüler ve yazılım Microsoft Windows 7 sonrası işletim sistemlerinde düzgün çalışmıyor.
İşlemleri hangi işletim sisteminde yapmaya çalışıyorsunuz?

yakup34

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Haz 2023
2
0
1
Yanılmıyorsam bu cihaza ait sürücüler ve yazılım Microsoft Windows 7 sonrası işletim sistemlerinde düzgün çalışmıyor.
İşlemleri hangi işletim sisteminde yapmaya çalışıyorsunuz?
Merhaba. Windows 11 kullanıyorum. Bir kere boot ekranını acabildim yazılım yüklerken bir süre sonra hata verdi. Tekrar bağlantı yapamadım bilgisayarla. Android 7 de kaldı. Biliyorsanız yardım eder misiniz. Recovery modunu ve cihazın içinin resmini atıyorum. 2-16gb versiyon. Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 2.png.png
    2.png.png
    381.5 KB · Görüntüleme: 2
  • 1.png.png
    1.png.png
    396.8 KB · Görüntüleme: 2
Moderatör tarafında düzenlendi: