Çözüldü Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Meta başlık: Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Meta açıklama: Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Yazdır

Hamitkapu0

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Kas 2019
9
7
3
32
Hocam yöntem burada anlatılan ile aynı mı farklı metod var mı ?

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynı kardeşim factory_nv falan gerek yok. Ben diag port açmada baya zorlandım başka bir metotlo f2 pro diag port açma diye youtube da aratırsanız bulursunuz o şekil diag port açtım. Qpst ile gcn yedek alıp jja ile gcn değiştirdim. Konuda belirtilen kodlarla modem sildim. Düzenlenmiş qcn yi geri yükleyip telefonu resetledim. İşlem tamamdır.

Hamitkapu0

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Kas 2019
9
7
3
32
diag port açma kodu :
setprop sys.usb.config diag,diag_mdm, adb şeklinde olacak. Bu yapınca aygıt yöneticisinde iki tane driver görünecek. Sırasıyla ikisinide manuel güncellemek lazım. Onun için de netten dosya indirdim ben manuel. Güncelleme sonrası com driver da iki tane com olacak (com1 ve com2 gibi) sonrasında qpst de com ekleme yerinde her ikisi de eklenecek. Artık hangisi görürse işlem ordan devam edilecek. Belki ben diag açmada zorlandım ama tek mevzu diag port açmada gerisi normal bildindik işlemler. Yönetici arkadaşlar dilerse port ekleme kısmını video olarak ve netten indirdiğim driverları özelden atayım onlar konuya eklesinler.

• Beğen
Tepkiler: Serkan85

Serkan85

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ağu 2019
10
3
3
38
diag port açma kodu :
setprop sys.usb.config diag,diag_mdm, adb şeklinde olacak. Bu yapınca aygıt yöneticisinde iki tane driver görünecek. Sırasıyla ikisinide manuel güncellemek lazım. Onun için de netten dosya indirdim ben manuel. Güncelleme sonrası com driver da iki tane com olacak (com1 ve com2 gibi) sonrasında qpst de com ekleme yerinde her ikisi de eklenecek. Artık hangisi görürse işlem ordan devam edilecek. Belki ben diag açmada zorlandım ama tek mevzu diag port açmada gerisi normal bildindik işlemler. Yönetici arkadaşlar dilerse port ekleme kısmını video olarak ve netten indirdiğim driverları özelden atayım onlar konuya eklesinler.
Teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

shaq1907

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Eyl 2020
8
3
3
43
diag port açma kodu :
Diag mode için link ve detayları içeren bir video yapılırsa çok güzel olur bence de.

• Beğen
Tepkiler: Serkan85

nedensiz1

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2020
9
4
3
43
konu ile alakalı değil yönetici arkadaşlar kusura bakmasınlar postu buraya yazdığım için benim anlamadığım nokta jja editörle qcni editledikten sonra sim1 imei gidiyor ya eğer bu imeini silebiliyorsak neden yeniden yazamıyoruz bunun sebebini bilen varsa bana açıklayabilir mi?

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonrası repair işlemini yaptım. Mi10t pro için. Site yöneticileri de onay veriyorsa yaptığım işlemleri sırasıyla anlatırım. Vaktim el verdikçe ÜCRETSİZ olarak uzaktan bağlantı ile de yardımcı olurum.
Tebrik ederim. Repair işlemi kesinleşmiş oldu bu haliyle. İyi günlerde kullanın.
Cuma gecesi işlemleri yaparken, ekran görüntülerini alarak bir anlatım yapmaya çalışacağım. Umarım faydalı olur.

zago

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 May 2017
16
4
3
44
diag açma kodu bu
setprop sys.usb.config diag,diag_mdm,adb

bende efs sıfırlayamadım bilen varmı püf noktasını

Serkan85

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ağu 2019
10
3
3
38
diag açma kodu bu
setprop sys.usb.config diag,diag_mdm,adb

bende efs sıfırlayamadım bilen varmı püf noktasını
Twrp ile pc ye bağlantı kurup adb ile pcden sıfırlama yapabilirsiniz.

zago

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 May 2017
16
4
3
44
hata veriyor herşey tamam twrp yuklü

dd: /dev/block/sdf10: write error: No space left on device
bu şekilde hata veriyor