Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 IMEI Repair İşlemi ve Anlatımı

Yazdır

BlueMoonTR

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 May 2020
4
0
1
24
Size verdiği süreyi bekleyip bootloader kilidini açıp IMEI Repair işlemi yapabilirsiniz.
Tek çarem o da umarım sıkıntı olmaz bl kilidini açarken. BL kilidini açarken mobil verinin açılmasını istiyor hesap eklemek için, cihaz kapanınca bu işlemi yapabilir miyim?

TheCraut

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Şub 2017
12
3
3
49
ALLAH Senden razı olsun güzel kardeşim.ALLAH ne muradın varsa versin inşallah!..

kemercephastanesi

Üye
Kayıtlı üye
22 Tem 2017
33
2
8
40
üstad recovery img yukleyebilmek icin bl acık olması lazım sanırım bunu nasıl gectin ? var mı bir yolu yoksa bl nın acılması sart mı mesela note 7 de bl yi acmadan gectik redmi note 8 de mumkunmu?

kemercephastanesi

Üye
Kayıtlı üye
22 Tem 2017
33
2
8
40
fastboot flash recovery recovery.img
target reported max download size of 804274176 bytes
sending 'recovery' (65536 KB)...
OKAY [ 1.878s]
writing 'recovery'...
FAILED (remote: Flashing is not allowed in Lock State)
finished. total time: 1.884s

ynsplt

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Tem 2018
11
1
3
38
usta buradaki işlemleri yapınca cihaz orjinal güncellemesini alırmı yani imei onarıldıktan sonra orjinal rom yüklersek imei gidermi ?

ynsplt

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Tem 2018
11
1
3
38
usta buradaki işlemleri yapınca cihaz orjinal güncellemesini alırmı yani imei onarıldıktan sonra orjinal rom yüklersek imei gidermi ?
usta bi yardımcı ol be twrp ekranında terminale aldım cmd den komutları giriyorum adb shell komutundan sonra donuyor başka bir komut veremiyorum ne yapmam lazım yardımcı olursan sevinirim..

object1500

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2019
24
5
3
Arkadaşlar bir sorunum var, iki tane note 8 e bu işlemi yaptım, ikiside aynı evde aynı anda wifiye bağlanmıyor, ya birisi bağlanıyor yada diğeri, ikisininde wifisini açınca bağlantı geri kapanıyor. Bunu sebebi nedir? Repair sonrası bu sorunu yaşayan oldumu? Şebekede sorun yok. Wifiye aynı anda iki telefonda baglanamiyor bu bir çakışma mıdır? Lütfen yardım edin.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,814
163
Meksika
t.me
Arkadaşlar bir sorunum var, iki tane note 8 e bu işlemi yaptım, ikiside aynı evde aynı anda wifiye bağlanmıyor, ya birisi bağlanıyor yada diğeri, ikisininde wifisini açınca bağlantı geri kapanıyor. Bunu sebebi nedir? Repair sonrası bu sorunu yaşayan oldumu? Şebekede sorun yok. Wifiye aynı anda iki telefonda baglanamiyor bu bir çakışma mıdır? Lütfen yardım edin.
İki cihazda farklı farklı qcn kullanmanız gerekiyor.
İkisine aynı qcn kullandığınız için MAC Adresi aynı olmuş, çakışma yapıyor.

• Beğen
Tepkiler: Lord Raiden