Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Yazdır

flavio

Üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2017
89
9
8
47
Merhaba, konuyu inceledim, repair sonrası herhangibir stock roma dönüşte imeiler eski haline dönüyor mu, eng firmware normal kullanıma çok uygun gözükmüyor. Emeğinize sağlık, teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,621
11,816
163
Meksika
t.me
Merhaba, konuyu inceledim, repair sonrası herhangibir stock roma dönüşte imeiler eski haline dönüyor mu, eng firmware normal kullanıma çok uygun gözükmüyor. Emeğinize sağlık, teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.
İstediğiniz yazılımı yükleme yapabilirsiniz.
Herhangi bir IMEI Silinmesi olmayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: flavio

BYMEN38

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
27 Mar 2019
1
0
1
44
Ustam, dediklerinizi aynen uygulayarak sonuna kadar geldim. Aynı sizinki gibi son yazılımı da yükledim ama son kısmında eror verdi. Sorun şu ki telefon açılmıyor şuan. Power tuşuna basınca titreme var ama arkası yok. Ne yapmam gerekir?

barisx1

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Nis 2020
1
0
1
24
Hocam sağ olun, bu yöntem hala çalışıyor mu ve bu işlemleri yapmadan önce yapmamız gereken neler var. Yani bu işlemde anlatılanlara boot kilidi açma vs dahil mi? Yeni giristigim için soruyorum.
Sağ olun

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,621
11,816
163
Meksika
t.me
Hocam sağ olun, bu yöntem hala çalışıyor mu ve bu işlemleri yapmadan önce yapmamız gereken neler var. Yani bu işlemde anlatılanlara boot kilidi açma vs dahil mi? Yeni giristigim için soruyorum.
Sağ olun
Öncelikle cihazınızın bootloader kilidini kırıyorsunuz, sonra konudaki işlemler yapılacak.
Videoda detaylı anlatım mevcut.

Xiphoideus

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Nis 2020
1
0
1
33
Hocam iyi geceler öncelikle sabırlı bir şekilde tüm mesajları cevaplamışsınız elinize sağlık 271 mesajın tamamını okudum bir arkadaş uzaktan bağlantıyla buradaki metodla imei repair yaptı şu an MIUI 10.4.1.0(PGGMIXM) ROM yüklü sistem güncellemeden MIUI V11. 0.6.0 güncellemesi gelmiş bunu yüklersek şebeke sorunu yada imei kaybolması gibi bir durum olur mu teşekkürler

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,621
11,816
163
Meksika
t.me
Hocam iyi geceler öncelikle sabırlı bir şekilde tüm mesajları cevaplamışsınız elinize sağlık 271 mesajın tamamını okudum bir arkadaş uzaktan bağlantıyla buradaki metodla imei repair yaptı şu an MIUI 10.4.1.0(PGGMIXM) ROM yüklü sistem güncellemeden MIUI V11. 0.6.0 güncellemesi gelmiş bunu yüklersek şebeke sorunu yada imei kaybolması gibi bir durum olur mu teşekkürler
Sizin arkadaşınız yaptığı işleme bağlı.
Sağlam twrp yükleme mi? Güncelleme yapabilirsiniz,
Fakat sizi twrp moduna alacaktır, oradan yapmanız gereken tek şey şifrenizi girmeniz.
Otomatik olarak güncelleme işlemi devam edecektir.

yasin333

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Nis 2020
1
0
1
27
Redmi note 8 pro ya imei repair işlemini yaptım ama mi hesabında sıkıntı çıkarıyor.Mi hesabına kurulumda girsekde hesaptan çıkaramadık sonra.Sim etkinleştirme servisi,msa gibi şeylerin de yetkilendirmesi geri alınamıyor.Temalarda da 3.parti temalar yüklenemez diyordu ama o hata android 10 la düzeldi.Ayrıca wifi da nvram warning err 0x10 hatası var gerçi bağlantı için sorun çıkarmıyor.Mtk işlemcili xiaomilerde bu sorun oluyormuş çözümü yok sanırım şimdilik yada varsa bilen var mı?

rache55

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
11 Tem 2018
15
0
1
38
Sizin arkadaşınız yaptığı işleme bağlı.
Sağlam twrp yükleme mi? Güncelleme yapabilirsiniz,
Fakat sizi twrp moduna alacaktır, oradan yapmanız gereken tek şey şifrenizi girmeniz.
Otomatik olarak güncelleme işlemi devam edecektir.
ustam büyük bir sıkıntım var ben imei 2 tarafa attım ve ne yazıkki orginal rom u yüklerken recovery modda kaldı bi yardım edermisin

dark21

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2018
23
5
3
25
ustam büyük bir sıkıntım var ben imei 2 tarafa attım ve ne yazıkki orginal rom u yüklerken recovery modda kaldı bi yardım edermisin
eger cihaz daha unlock ise cihaza factory yazılımını tekrar yükle ve nv dosyalarını tekrar sil işlemi baştan yap mi flash tool ile yükleme yaparkende clean all seçeneğini basmayı unutma

dark21

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2018
23
5
3
25
Redmi note 8 pro ya imei repair işlemini yaptım ama mi hesabında sıkıntı çıkarıyor.Mi hesabına kurulumda girsekde hesaptan çıkaramadık sonra.Sim etkinleştirme servisi,msa gibi şeylerin de yetkilendirmesi geri alınamıyor.Temalarda da 3.parti temalar yüklenemez diyordu ama o hata android 10 la düzeldi.Ayrıca wifi da nvram warning err 0x10 hatası var gerçi bağlantı için sorun çıkarmıyor.Mtk işlemcili xiaomilerde bu sorun oluyormuş çözümü yok sanırım şimdilik yada varsa bilen var mı?
mi flash tool bazen yükleme yaparken tam yükleme yapmıyor olabilir tekrar baştan yüklemeyi dene