Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Yazdır

kolteamsts

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Nis 2020
1
0
1
31
Merhaba, Xiaomi Redmi Note 8 PRO 128 GB Global mevcut.

Dediklerinizi uyguladım fakat, nv data is corrupted Hatası alıyorum. (Recovery Mod Ekranında)

Yardımcı olabilir misiniz?

Haqan

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2020
10
0
1
33
Merhaba, bu işlem sonucunda fabrika ayarlarina döndürünce şebeke gider mi?

Haqan

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2020
10
0
1
33
Merhaba so
Bootloader kilidi açık mı?
Merhaba Soulfly hocam. Bugün bir müşterimden bootloader kilidi kapalı note 8 pro 64 gb modeli geldi imei kaydı için. Elimde Ufi Box mevcut ama daha önce de bir çok kez denememe rağmen bootloader kilidi sebebiyle işlemi yapamıyorum. Kısa bir süre önce sadece bu modeller için almıştım boxı ama çözemedim. Hem Box parası hem de kaybettiğim müşteriler epey canımı sıktı. Uzaktan yardımla nasıl yapıldığını gösterebilir misiniz? Ücretini halledebiliriz.
Özelden mesaj nasıl atılır bulamadım. Herhalde bu forumda özel mesaj atılmıyor.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,814
163
Meksika
t.me
Merhaba so

Merhaba Soulfly hocam. Bugün bir müşterimden bootloader kilidi kapalı note 8 pro 64 gb modeli geldi imei kaydı için. Elimde Ufi Box mevcut ama daha önce de bir çok kez denememe rağmen bootloader kilidi sebebiyle işlemi yapamıyorum. Kısa bir süre önce sadece bu modeller için almıştım boxı ama çözemedim. Hem Box parası hem de kaybettiğim müşteriler epey canımı sıktı. Uzaktan yardımla nasıl yapıldığını gösterebilir misiniz? Ücretini halledebiliriz.
Özelden mesaj nasıl atılır bulamadım. Herhalde bu forumda özel mesaj atılmıyor.
Açtığınız konunun altında yardımcı olalım.

baransu63

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2018
16
7
3
39
Slm usta
Diyelim ki telefon imei si gene sorun verdi
Bu işlemleri sil baştan mı yapacagiz
Ayrıca yukarıdaki onarma işlemi bittikten sonra gene orjînal global yazılımı atacakmiyiz
Tsk

tivales

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 May 2020
1
0
1
28
Cihazım andoid 10 verdiğiniz dosya andoid 9 sıkıntı çıkar mı? Andoid 10 sürüm dosyasını nerden bulabilirim?

medcezir75

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 May 2020
1
0
1
43
Eskiden kullandığım bir adet nokia telefonum var, cihaz şuan kullanılmıyor, bu cihazla hiç internete giriş yapılmadı, bu cihazın imeisini kullansam bir problem olur mu?