Çözüldü Xiaomi Mi10, Mi10 Pro, Mi 10T ve Mi 10T Pro IMEI Repair İşlemi - Başarılı

Yazdır

benda_teme

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2021
13
0
1
36
arkadaşlar bende xiaomi mi note 10 var imei gitti silindi bende endonezya rom yükledim şuan bl acık birazdan twerepe ve root atıcam acılmasını bekliyorum rica etsem bir arkdaş imei konusunda yardımcı olurmu bana şuan rot atıyorum

kurban50

Üye
Kayıtlı üye
11 Ağu 2019
77
11
8
44
  • Beğen
Tepkiler: zetec

MühendisBey33

Üye
Yasaklı üye
2 Ocak 2021
89
15
8
35
Pazartesi acilacak kilit onceki mesajdada yazdigim gibi efs silme foco ile aynimi bi

Yok hocam kimse soylemiyor devlet sirri gibi iki kelime ama yardimci olmuyirlar sanirim ucretli yapmayi istiyorlar yardimci olmuyirlar
dün gece 5 e kadar kendi yapmaya çalışıp da bozan bir arkadaşın telefonunu yapmaya uğraştım bir diğer arkadaş da kendi yapmaya çalıştığı için parmak izi bozuldu yine de kendim yapıcam ben derseniz bu konuda zaten gerekli dosyalar var anlatımı da mevcut

• Beğen
Tepkiler: kurban50

kurban50

Üye
Kayıtlı üye
11 Ağu 2019
77
11
8
44
dün gece 5 e kadar kendi yapmaya çalışıp da bozan bir arkadaşın telefonunu yapmaya uğraştım bir diğer arkadaş da kendi yapmaya çalıştığı için parmak izi bozuldu yine de kendim yapıcam ben derseniz bu konuda zaten gerekli dosyalar var anlatımı da mevcut
Konu ve anlatimi nerde bulamadim tam

MühendisBey33

Üye
Yasaklı üye
2 Ocak 2021
89
15
8
35
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen

kurban50

Üye
Kayıtlı üye
11 Ağu 2019
77
11
8
44

buyrun burda var dosyalar

bu da Mi10 repair dosyaları buyrun deneyin umarım cihazınıza zarar vermeden yapabilirsiniz.
hocam teşekürler siz eminmisiniz mi10t pronun efs silme kodunun orda yazılan olduğundan
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf8

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf9

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf7
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf10

yani bu kodlardan

Moderatör tarafında düzenlendi:

MühendisBey33

Üye
Yasaklı üye
2 Ocak 2021
89
15
8
35
hocam teşekürler siz eminmisiniz mi10t pronun efs silme kodunun orda yazılan olduğundan
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf8

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf9

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf7
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf10

yani bu kodlardan
kodlar doğru hocam ancak benim yöntemim daha farklı benim yaptığım işlemlere göre soruyorsanız kodlar doğru ama eksik bu yönteme göre soruyorsanız kodlar doğru ancak denemedim.

kurban50

Üye
Kayıtlı üye
11 Ağu 2019
77
11
8
44
Dün mi10 t pro IMEI yaptım silme kodu poconun kodu ile aynı sadece poco f2 prodan farkı tekin içine modem dosyası atılmıyor ve sonrasında silme olmuyor ilk 4 dosya sildimi tamamdir dünden beri kullanıyorum hatasız sorunsuz günlerce sordugumn sorunun cevabını kendim buldum

hayati6103

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ocak 2021
23
3
3
33
kodlar doğru hocam ancak benim yöntemim daha farklı benim yaptığım işlemlere göre soruyorsanız kodlar doğru ama eksik bu yönteme göre soruyorsanız kodlar doğru ancak denemedim.

merhaba,
mi 10 t var bende. sabah twrp yükledim. magisk yüklü ama uygulama içindeki magiskler yüklü değil..yükle diyorum.yüklüor kapatıp aıyor. ama yine yükle aktif...

imei atacaktım, com bağlantısı yapamadım.
yardımcı olabilirseniz sevinirim.

760 082 866
f5uu99

serkanaykut85

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Eyl 2020
11
5
3
38
Dün mi10 t pro IMEI yaptım silme kodu poconun kodu ile aynı sadece poco f2 prodan farkı tekin içine modem dosyası atılmıyor ve sonrasında silme olmuyor ilk 4 dosya sildimi tamamdir dünden beri kullanıyorum hatasız sorunsuz günlerce sordugumn sorunun cevabını kendim buldum

mi 10t yemi modem dosyası atılmıyor ?

• Beğen