Xiaomi Redmi Note 8 Pro Hard Brick

Yazdır

ulvi8522

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Nis 2020
6
0
1
31
arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.
Bendede boyle oldu. video yokmu onarim videosu?

ulvi8522

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Nis 2020
6
0
1
31
Hocam tum onerileri yaptim ama bilgisayar telefonu gormuyor. yalniz ses alma ve yukseltme tusu ile birlikde kapatma tusuna basdikda, 5 saniyelik goruyor... trabzonlu her kesi batirdi. coronadan olsunnnnn

ilyasilyas

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Tem 2019
7
5
3
41
Bendede boyle oldu. video yokmu onarim videosu?

aklımda kalanları yazıyorum site izin verseydi uzaktan bağlantı ile her kese yardımcı olamak isterdim. ilk olarak bütün driverlar kurulu olacak sorunsuz iki miflashpro programı üç begonya rom dosyası olacak ve usb kesinlikle usb 3 portuna takılmayacak cihazda hiç görüntü yolmayacak fastboot recovery vs pil işareti dahi sadece pc ye takınca ışık yanıyor olacak mi flashpro cihazı gördüğünde bazı seçenekler verecektir ben de defalarca denemeden sonra verdi bu seçenekleri oradan rom dosyasını yükleme kısmını seçiyoruz ( adı şu an aklımda yok zaten bu işlemde kafam şişmişti üzgünüm) ve cihaz yüklemeyi yapıyor ben bu şekilde kurtardım cihazımı aynısından tekrar olur ise kesinlikle videosunu çekeceğim saygılar. yazdıklarımın dışında hiç bir şeye ihtiyacınız yoktur

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
aklımda kalanları yazıyorum site izin verseydi uzaktan bağlantı ile her kese yardımcı olamak isterdim. ilk olarak bütün driverlar kurulu olacak sorunsuz iki miflashpro programı üç begonya rom dosyası olacak ve usb kesinlikle usb 3 portuna takılmayacak cihazda hiç görüntü yolmayacak fastboot recovery vs pil işareti dahi sadece pc ye takınca ışık yanıyor olacak mi flashpro cihazı gördüğünde bazı seçenekler verecektir ben de defalarca denemeden sonra verdi bu seçenekleri oradan rom dosyasını yükleme kısmını seçiyoruz ( adı şu an aklımda yok zaten bu işlemde kafam şişmişti üzgünüm) ve cihaz yüklemeyi yapıyor ben bu şekilde kurtardım cihazımı aynısından tekrar olur ise kesinlikle videosunu çekeceğim saygılar. yazdıklarımın dışında hiç bir şeye ihtiyacınız yoktur
hercihaz sizinkisi gibi olmuyor çoğu bootlop yani ekranda yazı gelip gidiyor
bide tam olarak nasıl yaptığınızı hatırlasaydınız çok iyi olurdu

• Beğen
Tepkiler: ulvi8522

ilyasilyas

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Tem 2019
7
5
3
41
hercihaz sizinkisi gibi olmuyor çoğu bootlop yani ekranda yazı gelip gidiyor
bide tam olarak nasıl yaptığınızı hatırlasaydınız çok iyi olurdu
Benim cihazın durumunu yazdım sıfır tepki sadece şarj ışığı yanıyor du ve defalarca denedim artık kafayı yakacaktım ondan dolayı fazla bir şey kalmadı çünkü çok şey denedim .