Xiaomi Redmi Note 8 Pro Hard Brick

Yazdır

ilyasilyas

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Tem 2019
7
5
3
41
arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.
ustam yazılımı kendim yaptım diyorsunuz bu yazılımı bizede verebilirmisiniz
bide baştan sona nasıl hangi programlar ile yaptığınızı anlatırsanız seviniriz

mehmet6845

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2019
58
7
8
51
Bugün böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldım hallettim, factory eng rom dosyasını mi flash pro ile sp flash tool kısmından yükleyerek sorunu çözdüm factory eng modem dosyası da forumda var redmi note 8 pro imei repair kısmında. (telefonum uncloktu)

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
spflash tool her cihaza işlem yapmıyor hata veriyor
cihazların sorunları farklı olduğu için bazen oluyor bazen olmuyor
soulfly ustamda denemişti olmamıştı ben de denedim olmamıştı
ama biz yinede nasıl yapıldı diye taktik alıyoruz ki aynı sorunu yaşayan arkadaşlar mağdur olmasın

• Beğen
Tepkiler: mehmet6845

ozcannyasin

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Şub 2020
4
0
1
27
cihaz birick oldu görüntü yok kablo takınca sarj ısıgı yanıyor çözümü nedir acil

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
Xiaomi Redmi Note 8 Pro unbrick

Xiaomi Redmi Note 8 Pro çöktu bölümlerine bakabilirsiniz

2 tane yapılış şekli var videoyu izleyin anlatıma bakın sizin
cihazınızın sıkıntısı hangisine yakınsa ona göre yapın

crazyboy87

Yeni üye
Yasaklı üye
28 Şub 2020
1
1
3
37
Bugün böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldım hallettim, factory eng rom dosyasını mi flash pro ile sp flash tool kısmından yükleyerek sorunu çözdüm factory eng modem dosyası da forumda var redmi note 8 pro imei repair kısmında. (telefonum uncloktu)
yetkili hesap olmadan sptool ile nasil yukleme yapabildiniz?

• Beğen
Tepkiler: mehmet6845