Çözüldü Xiaomi Redmi Note 9 (merlin) Unbrick (BL Locked)

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 9 (merlin) Unbrick (BL Locked)

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 9 (merlin) Unbrick (BL Locked)

Yazdır

akaybilisim33

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ağu 2020
17
12
3
34
guncellemeden sonra mı oldu kardesım
miui 11 yukledı veren arkadas nck ıle ımeıler null olmus hıc bakmadım bende getırdım repaır yapcam bı baktım null ne yaptısam gerı gelmedı bl kapalı cıhazların gunceleme yaptım bırını olur dedım belkı yıne olmadı aynı modelde orjınal yedek almıstım eft pro ıle ondada olmadı ne yaptıysam getıremedım ımeılerı

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
miui 11 yukledı veren arkadas nck ıle ımeıler null olmus hıc bakmadım bende getırdım repaır yapcam bı baktım null ne yaptısam gerı gelmedı bl kapalı cıhazların gunceleme yaptım bırını olur dedım belkı yıne olmadı aynı modelde orjınal yedek almıstım eft pro ıle ondada olmadı ne yaptıysam getıremedım ımeılerı
team
verırmısın

akaybilisim33

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ağu 2020
17
12
3
34
mi hesabı varsa kaldır
cihazı sıfırla not 9 global yedeği eft pro ile at
sonra cihazı aç yedeği yer mutlaka imei leri kontrol et
sonra eft pro dan not 8pro yedeği at o zaman yer başka yemez

denedım global yedek te attım india cıhaz indiada attım orjınal yedegıde attım yok cıhazlar hıc bır sekılde ımeı gelımıyor eft pro ıle

Laqqer

Üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
31
5
8
34
arkadaslar cozumune ulastım ısteyene yardımcı olunur eft pro dongle ıle 5 dakıkada eskı onarılması gereken ımeil gelıyor
Elimde bl kapalı Redmi Note 9 (Merlin) cihaz var imei null yedekleri yok malesef. Eft pro ile bir türlü düzeltemedim. Nasıl yapmam gerekiyor?