Çözüldü Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro IMEI Repair (Amatör Versiyon)

Meta başlık: Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro

Meta açıklama: Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro IMEI Repair (Amatör Versiyon)

Yazdır

Bychipp

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Haz 2020
2
0
1
32
@toricelli hocam merhabalar. repair ile ilgili aklıma takılan bir konu var. a12 eu haftalık 22.6.15 kullanıyorum. işlem basamakları yine aynı mı?

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
@toricelli hocam merhabalar. repair ile ilgili aklıma takılan bir konu var. a12 eu haftalık 22.6.15 kullanıyorum. işlem basamakları yine aynı mı?
Merhabalar, eu romda repair yapmadığım için olumlu ya da olumsuz bir cevap veremeyeceğim; ancak mantık olarak bir farklılık olacağını sanmıyorum.
Bir şansınızı deneyin derim. Takıldığınız noktada buradan bilgi verirseniz çözüm yolu üretebiliriz.
Kolay gelsin.

Bychipp

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Haz 2020
2
0
1
32
Merhabalar, eu romda repair yapmadığım için olumlu ya da olumsuz bir cevap veremeyeceğim; ancak mantık olarak bir farklılık olacağını sanmıyorum.
Bir şansınızı deneyin derim. Takıldığınız noktada buradan bilgi verirseniz çözüm yolu üretebiliriz.
Kolay gelsin.
Tamamdır teşekkür ederim. Bu günlerde yapacağım. Olumlu olumsuz bilgi veririm.

omer127

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Tem 2022
1
0
1
30
Hocam, öncelikle emeğinize sağlık. Bu işlemleri MIUI 13de yapabilir miyiz? 12.5e dönmemiz gerekir mi

hknbey51

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ağu 2022
1
0
1
31
Hocam süpersiniz uzun zamandır böyle detaylı bir bilgi ile karşılaşmadım ellerinize sağlık :) bi sorum olacak acaba hangi durumlarda imei silinme durumu var ki? stock romda mi flashla falan sıkıntı olur mu costom rom falan bilginiz varsa tesekkür ederim simdiden

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
Hocam süpersiniz uzun zamandır böyle detaylı bir bilgi ile karşılaşmadım ellerinize sağlık :) bi sorum olacak acaba hangi durumlarda imei silinme durumu var ki? stock romda mi flashla falan sıkıntı olur mu costom rom falan bilginiz varsa tesekkür ederim simdiden
Merhabalar, imei hiçbir şekilde silinmiyor. İstediğiniz gibi fabrika ayarlarına geri dönebilir, romları istediğiniz teknikle yükleyebilirsiniz.
Kolay gelsin.

Volkan34

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Tem 2022
2
0
1
29
Telefonum mi 10 t eski kullanmadığım bir telefonum var bozuk onun imeilini benim mi 10 t ye atmama yardımcı olabilirmisin uzaktan

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
Telefonum mi 10 t eski kullanmadığım bir telefonum var bozuk onun imeilini benim mi 10 t ye atmama yardımcı olabilirmisin uzaktan
İlk mesajda yapılması gerekenler adım adım anlatılmıştır.
Takıldığınız bir nokta olursa o vakit yardımcı olabilirim.
Buna rağmen yapmak istemiyorsanız ile iletişim kurabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

supii

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eyl 2022
1
0
1
33
merhabalar 10t pro imei kayıtlı cihaz almayı düşünüyorum, ancak kafama takılan bir kaç soru var yardımcı olabilirseniz sevinirim. Öncelikle xiaomi 2021 ve sonrası telefonlarında snapdragon işlemcili telefonlara RSA koruması geleceği yazıyor. Güncel olarak gelip gelmediği konusunda bilgim yok henüz.
10T proda RSA koruması mevcutmudur?
konu başlığındaki imei yöntemi güncel olarak devam etmekte midir?
ayrıca 2 sime birden bu işlemi yapabilirmiyiz? güncel olarakta bu şekilde kullanan arkadaşlar kullanımları hakkında bilgilendirme yaparsa memnun olurum.

dt.muratkaya29

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Eyl 2022
2
1
3
41
Selamlar. Konu için çok teşekkürler. Kendi kendime araştırsam kendi kendime yapmam imkansız olurdu. Şu an 12. maddedeyim yavaş yavaş ilerliyorum. Ama burada '11 nolu adımdaki kodları girerek EFS yedeklerini cihazın ana dizininden kopyalayıp bir kenarda tutunuz. ' denilmiş, ben ana dizinde bir yedek bulamadım. Birkaç kere denedim yedek alamıyorum.

Son düzenleme:

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
Selamlar. Konu için çok teşekkürler. Kendi kendime araştırsam kendi kendime yapmam imkansız olurdu. Şu an 12. maddedeyim yavaş yavaş ilerliyorum. Ama burada '11 nolu adımdaki kodları girerek EFS yedeklerini cihazın ana dizininden kopyalayıp bir kenarda tutunuz. ' denilmiş, ben ana dizinde bir yedek bulamadım. Birkaç kere denedim yedek alamıyorum.
Merhabalar,
Yapabildiniz mi? Olmadıysa yazın, birlikte yapalım.

• Beğen
Tepkiler: dt.muratkaya29

promethe

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Eyl 2021
2
0
1
29
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle rehber için teşekkürler. Yapabildim ama kalıcı olmuyor maalesef. üç ay sonra tekrar yapmak zorunda kalıyorum. Kalıcı olması için herhangi bir yöntem var mı?